Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hálózsákos babák anyukái,...

Hálózsákos babák anyukái, mikor váltottatok takaróra? És hogy tűrte a kicsi?

Figyelt kérdés
A kislányom 2,5 éves, de annyira utálja a takarót, hogy akár nappalra akár éjszakára teszem rá, állandóan ledobja. Ha meg nem dobja le, akkor az állandó forgolódás miatt beletekeredik szegény, és az zavarja. Csak hát lassan kinövi a zsákot, meg a keze is sokszor hideg...
2012. dec. 23. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
3 éves és három hónapos a fiam.még hálózsákkal takarózik,de csak éjjel. nappal pléd van rajta.felnőtt méretű keresztbe fordítva.addig így marad éjszaka,amíg csak szereti a zsákot,mert nem akarok éjjel mászkálni takargatni,nekem is szükségem van alvásra.így meg nyugodt vagyok.szerencsére ő meg szereti a zsákot,anélkül nem is akarna aludni éjjel
2012. dec. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14 hónaposak vagyunk, hálózsákosak! Vékonyabb, és vastagabb, szinte paplan szerű is van. Ettől függetlenül, nem mond le a kis rózsaszín takarójáról. Megrögzötten ragaszkodik hozzá, így nyugszik meg. Már a kórházban is bent volt vele!
2012. dec. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Vegyél nagyobb hálózsákot: http://www.youtube.com/watch?v=-uj1XS30cas nekem nagyon tetszenek:) igaz még gyorsan nőnek a babáim, túl drága lenne...
2012. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó. Biztos, hogy ezt a videót akartad belinkelni?
2012. dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaj nem, de hülye vagyok. Lehet innen törölni?


[link]

2012. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jelentettem a moderátornak.:)
2012. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenesetre nagyon cukik a babák!! :)
2012. dec. 24. 11:09
 8/8 anonim ***** válasza:
17 hónapos és a hálózsák a nyerő. Jövő télen megpróbálom a takarót, de ha nem megy, akkor maradunk a hálózsáknál.
2012. dec. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!