Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is markol/mar...

Más babája is markol/mar arcba, vagy csak az én fiam ilyen durva?

Figyelt kérdés

8 hónapos.

Nem tudom, számít-e, de nagy, erős baba. Sajnos nem játék hevében csinál ilyet, néha elég, ha csak közel hajolok az arcához és belemarkol elég durván.


2012. dec. 26. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. 1 éves a fiam. A ciróka-marókából ő csak a marókát alkalmazza.
2012. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen :) Az enyém is ezt csinálja.Ez ebben a korban természetes.Sőt néha akkorát lekever hogy csak nézek.De megfogom a kis kezét,megsimítom vele az arcomat és mondom hogy simim simi.Hogy megtanulja ,hogy nem durváskodunk.Még szopik,és ha a tej nem indul meg gyorsan,úgy megver mint szódás a lovát :)) De amúgy nyugodt békés baba.Csak ilyenkor próbálgatják a dolgokat.
2012. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor én ráütöttem egyet a kezére. Nem nagyot, csak annyira, hogy érezze. Hamar leszokott róla.
2012. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
soha nem csinált ilyet a fiam.
2012. dec. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
A fiam 6 hós.Úgy csinál, hogy megsimogatja az arcunkat, majd jól belénk mar :) Mi azért résen vagyunk, de ha jön hozzánk valaki és simogatni akar a fiam, hát én nem szólok, hogy ne engedjék :) érezzék ők is a fiam szeretetét :)
2012. dec. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az enyém is csinál ilyet, meg a hajamat is szereti rángatni, és ilyenkor még kéjesen vigyorog is hozzá :)

Eszembe nem jutna megütni ezért, hiszen ő még nem érti, hogy fájdalmat okoz. Ilyenkor megfogom a kezét, és simogatom vele az arcomat, hajamat, egy idő után magától is csinálja, és egyre kevesebbszer durvul be, szerintem egy idő után így megtanulja, hogy ne vaduljon.

2012. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez tök jó, hogy csak fiúk csinálják ezt. Nekem a majdnem 8 hónapos kislányom csinálja: először simogat, aztán hirtelen egy nagy karmolás. A hajamat is nagyon szereti tépni, azt is ugyanúgy: először finoman piszkálja, aztán egy nagy rántás. Ja, és imád a hajamba kapaszkodva felállni :-D

Amúgy egy nagyon aranyos, kedves, mosolygós baba. Majd megtanulja, hogyan kell finoman. Én finoman rászólok, ha tényleg fáj, de semmiképpen nem ütném meg!

2012. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én lányom is ezt csinálja, sőt..nem tudom, honnan tanulta de előszeretettel harap ha nem tetszik neki valami:S Most 9 hónapos, és nem tőlünk látta az biztos:D Ha a hajamat húzza akkor Én is megfogom a kezét és mondom neki, hogy simi simi..de csak kinevet.
2012. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy leszokik róla mielőbb, mert eléggé fáj...
2012. dec. 27. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!