Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hós babátok mit tud? Mekkora...

7hós babátok mit tud? Mekkora most ( És mennyivel született, hogy legyen viszonyítási alap)

Figyelt kérdés
kúszás,mászás,forgás,ülés,kanállal evés,gagyogás stb...
2009. aug. 24. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Ne hasonlitsd más babákhoz a tiedet.Minden gyerek másképp fejlődik,és más súlyú is.Az a fontos,hogy fejlődjön és növekedjen a súlya is.
2009. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hét végén lesz 7 hónapos, kislány. 3100grammal, 48 cm-rel született, most 6,7kg és 68 cm körüli. Még szopizik is, 3 hónapja kezdtük a hozzátáplálást, de mint a mellékelt ábra mutatja, nem egy nagy evő:-) Viszont mozgékony, mászik, kúszik, ülni nem ül, viszont állva ugrálni imád. Sikongat, mondja a magáét egész nap. Van 2 foga, a felsők most jönnek. Minden érdekli, a legjobb dolgok: a papucs, a különböző zsinórok (telefon, telefontöltő, lámpa), bortartóban a bor, tehát minden olyan dolog, ami nem neki való, az ásványvizes palack szuper, ma felfedeztük az irattartó bugyit is!
2009. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pont ma lett 7 hónapos a kisfiam.3850 grammal és 56 cm-el született.Most 10 kiló körül van (2 hete mértem,akkor kereken 10 kg volt) 70 valahány centi..ezt nem tudom pontosan.Kúszik,forog,most kezdett el ülni (még nem az igazi).Imádna állni..ha fogom a két kezét szépen megy (ez nem sűrűn van).Van 2 foga,sokat dumál,sikongat,fújja a nyálát,mindenkire mosolyog,imádja a vizet-strandot.Őt is a "nem neki való" dolgok érdeklik.Zacskó,zsinór stb.Szereti a gyümiket-főleg ami édes,a főzeléket nem szereti.
2009. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15.-én volt 7 hós a kisfiam. 3230g-al 50 centivel született, jelenleg 8300g körüli és 71-72 centi. 2 hónapja kezdtük a hozzátáplálást, a gyümiket nagyon szereti a főziket ő sem. Elkúszik mindenhova a lakásban és nagyon imád forogni. Sokat gagyorászik, növesztett 2 fogacskát jön a 3. Ülést most próbálgatja. Minden érdekli ami nem az ő játéka, úgy ahogy előttem írták. :-) Papucs, távirányító, zacskó, flakon..Sokat eljátszik egyedül is. Imádja tv-t, nagy kedvend a gyerekdalok dvd. Tátott szájjal nézi és ütöget rá a kezével amíg vége nem lesz.Éjjel sajnos rossz alvó amióta megszületett. Te babád mekkora és mit csinál?
2009. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
kedvenc
2009. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Elsőnek:Nem összehasonlítani akarom,csak viszonyítani.Lehet nem érzékelhető a különbség,de attól hogy egy babának pl van két foga,nem fogok haragudni az enyémre,hogy neki nincs,csak nagyjából szeretném tudni,ki hol tart.

Utolsónak: Nem értem :)

2009. aug. 25. 08:04
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!11.-én volt 7 hós.

3950-el született,53cm.

most 7450 és 69 cm.

Kúszik mint az örült.Akaratos.Csak reggel és este tápi,a többit kiváltottuk.Forog is ,imád hason lenni.Nagyon vigyori baba.Ülés ha tartjuk,magától még nem.Két napja láttuk meg az alsó két fogát.JA,és imádja reklámokat-ha meghallja lemerevedik.

No és persze megvan örülve Apáért-kislány.Tied?

2009. aug. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
(Bocsi, offolok, 22.23-as valójában a 22.22-es és elgépelt egy szót, azt javította. Egyébként én kisfiam 12 hetes, de érdekel mit csinálnak a nagyobbak.)
2009. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7.5 hónapos a kis csaj, 2770 grammal és 52 cm-el született. Most 7.5 kg. körül van és 68 cm. Mászik, egyedül felül. Állva rugózik, ha tartom. Minden érdekli, már nem lehet megállítani mióta mászik. Ma kiborította a papírkosarat. Szinte mindenfélét eszik, de még napi 3-szor szopizik (azt hiszem a reggeli el fog lassan maradni). Énekelget játék közben és gagyarászik. Foga még egyáltalán nem bújt ki, pedig már lassan hófehér lesz az ínye! Imádnivaló kis csaj, főleg mikor teljes szívéből kacag!
2009. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 7 és fél hónapos 70cm és 8870g. 1 hete kezdett el kúszni, vagy mászni??? Én nem is tudom ez micsoda, mert a kezét nem használja, inkább a lábával próbálja magát előre tolni és közben nyújtózkodik előre. Felülni még nem tud egyedül, de ha felültetem már nem dől el. Egész nap mondja a magáét,még evés közben is. Nagyon szereti a hasát, a legjobban a főzelékeket szereti. És persze vigyorog egész nap, mindig, mindenkire. :) :)

2009. aug. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!