Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszerváltás? Ti melyik...

Tápszerváltás? Ti melyik tápszert javasolnátok?

Figyelt kérdés

1 hónapos a kisfiam, és 1hete nincs már tejem,így csak tápszert kap. Milumil Ha start optima. A széklete sokkal sűrűbb lett, és nagyon nehezen megy a kakilás. Hasfájós is szegényem, puki az folyamatosan van, de tényleg a kakival nagyon erőlködünk, a napi 1 megvan...de előtte és utána is annyi szenvedés van! Hasfájósságra édeskömény teát kap

(nem sokat), és espumisan cseppeket.....


2012. dec. 27. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Többi sem fog segíteni.

Lányom sima Milumil startot kapott és az szuper volt, de egyszer nem kaptam mas csak HA-t és az megfosatta rettenetesen, zöldet kakilt töle és rettentöen gyors lett az emésztése.

De 1-s tapszerre ne váltsatok semmi esetre sem, mert azt még nehezebb megemészteni. az egyetlen anyatej jellegö a start tápszerek, de mindegy melyik márka.

Szerintem maradj ennél max próbáld ki a nem HA-t de szerintem akár a csillaogs egyet is kipróbálhatod akkor sem lesz jobb. még 2 hónap.

2012. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a gyerekorvossal beszéld meg.

Én már több anyukától hallottam, hogy a Milupa Fermentált bevált. Nekünk sajnos nem volt jó, mert nagyon bukott tőle a babám, de székrekedése nem volt tőle.

2012. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi Milumil Komfort 1 et használtunk, az kifejezetten hasfájós, szorulásos babáknak való. Édesköménytől nem fájhat a hasa? Nálunk attól is fájt neki. Normaflore-t is érdemes kipróbálni, nálunk az is segített. :)
2012. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekünk a Milupa Fermentált vált be.
2012. dec. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ! Gyerekorvossal is konzultálok ahogy itt javasoltátok, aztán meglátjuk mi lesz! Édeskömény inkább segít neki úgy gondolom! De félek hogy még az előttünk álló 2 hónap is ilyen lesz, akármit próbálunk!
2012. dec. 27. 17:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért nincs tejed?
2012. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Nem hiszem, hogy ehhez bármi közöd lenne.
2012. dec. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi, az utolsónak igaza van! Nem is ez volt a kérdés témája......

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

2012. dec. 28. 13:00
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Heteske, ki vagy te, TerézAnya? :D

Most olyan nagy bűn volt feltenni azt a kérdést, miért nincs teje? Igaz, tudom úgyis a választ, biztos fájt neki a szoptatás, könnyebb volt azt mondani nincs teje, s nem szoptatott, majd lassan elapadt..

Aki akarja, annak VAN tej! Aki meg nem az meg ne siránkozzon h nem jó a tápszer, PERSZE! mert egy gyereknek az anyatej kell és az a legjobb!

Ennyi..!

2012. dec. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves 9-es. Iszonyú buta vagy, ami elsősorban nem abból derül ki, hogy tévesen azt gondolod, hogy aki akarja annak van teje, hanem azért mert ha Te ezt így gondolod, akkor teljesen felesleges megkérdezni, hogy miért nincs neki. A Te elméleted szerint nyilvánvalóan azért, mert nem akarta, hogy legyen.
2012. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!