Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Együtt maradnál a férjeddel,...

Együtt maradnál a férjeddel, csak azért mert babátok van?

Figyelt kérdés
Ha két babátok lenne, mindent megadna a férjed, ház, berendezve, eltartana, akkor vele maradnál? Naponta mondjuk többször is veszekednétek, szüleid már nem élnének, nem lenne hová költöznöd, házad nincs, szakmád sincs, vele maradnál, vagy?
2012. dec. 11. 20:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
igen.
2012. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Sosem jó muszájból...De a babák az elsők most,de helyedben sürgősen keresnék munkát meg mindent,mert a kicsik is tönkremennek érzelmileg egy ilyen családban...Sosem szabadott volna ennyire egy férfira utalva lenned.
2012. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
Igen.
2012. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a második válaszolónak. Nem szabad ennyire "ráakaszkodni" egy férfira. Tanulj, keress munkahelyet! Vagy hogy tervezted az elején? Hogy majd mindig eltart? És mi van, ha történik vele valami és nem fog tudni dolgozni? Mire gondoltál mikor így alakítottad az életedet?
2012. dec. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Mi a gond a férjeddel? Szabad megkérdezni?
2012. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek miatt igen.

Ha nem lennének a gyerekek és esetleg lenne szakmám és eltudnék helyezkedni, akkor nem.


Én a helyedben a "felesleges" időmet, amit a gyereknevelésen kívül van, azt tanulásba ölném bele.

Ha már állítólag a férjed eltart és mindent megad, nem hinném, hogy ez gondot okozna neki.

2012. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%

Az én szüleim házassága 2 éves koromig volt jó. Közben éppen megérkezett a Húgom is -aki hál' Istennek megszületett, mert amúgy imádom-, viszont 12 éves voltam, amikor elváltak. Szóval 10 évet voltak együtt úgy, hogy nem volt jó a házasságuk. Anyu nagyon apura volt utalva, sajnos. Nem kívánom senkinek azokat a veszekedéseket, ordítozásokat, szoba összedöntögetéseket, amit lerendeztek ez alatt a tíz év alatt. Nagyon megviselt minket. Inkább engem, Húgom még nem nagyon értette, hogy miért van ez.

Amint tudsz, költözz el, mert a gyermekeid nagyon meg fogják sínyleni a dolgot, és most nem ilyeszgetni akarlak, de a mi esetünkben így lesz. Próbálj meg valami munkát találni minél előbb.

Sok sikert, kívánom, hogy hamar rendeződjön az életed!

2012. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell ezért leoltani a kérdezőt. Szerintem nagyon, nagyon sok nőt tart el a férje. Engem is, mert az én 70 ezres gyedemből nem sokra mennénk...
2012. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Miért nem beszélitek meg a gondjaitokat, ahelyett, hogy veszekednétek!

Amit írsz, annak alapján semmi okod a válásra.

2012. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
7. vagyok. Rosszul írtam: Nálunk így volt. (azt írtam, hogy így lesz).
2012. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!