Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 1.5éves és kb.1.5hónap...

Kisfiam 1.5éves és kb.1.5hónapja nem eszik normálisan. Főtt kaját egyáltalán de előtte mindent megevett. De a finomságokat mint pl. túrórudi, krémtúró az ilyneeket mindig megenné?

Figyelt kérdés
Lassan már belebolondulok ebbe az egészbe és nem tudom mitévő legyek. Hiába főzök fogára valót meg sem kostolja. Szerintetek mit csináljak?
2012. dec. 28. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van csak kislány, eddig mindig jól evett, 2 hete pedig csak édesség kell neki!!! Ha nem adok neki , akkor odamegy a hűtőhöz, a konyhaszekrényhez és addig hisztizik, amég nem kap. Én is tanácstalan vagyok!
2012. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen én se tudom mit csináljak
2012. dec. 28. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk is szintén ez a helyzet.Szerintem étkezés helyett nem kell neki adni se túró rudit se semmit és ha éhes lesz enni fog.Ha nem eszik ne adj neki semmit max gyümölcsöt és a következő étkezésnél próbákozz megint de ne erőltesd.Nálunk ez úgy ahogy beválik.Ill.olyat adok neki amit a kezébe vehet és magától eszi.
2012. dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyedül eszik? Egyszer-egyszer segíthet, ha egyedül ehet. Nálunk néha fordul elő ilyen 'nemakarokenni', olyankor mondom neki, hogy egyedül kanalazhat. Ez most nagyon tetszik neki, ha valamit egyedül csinálhat. Pár falat jut ilyenkor belé. De ha nem eszik főtt ételt, ne adj helyette mást finomságot, csak hogy legyen valami a gyomrában. Különben állandó harc lesz belőle. Következő étkezésnél pedig talán jobban eszik.
2012. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én hiába adok neki kanalat nem hajlandó egyedül enni, pedig 1.5éves már.Jó koraszülött volt még menni is nem régóta tud.De hogy mitől nem eszik nem tudom.Gondoltam már a fogára hogy jön vagy vmi ilyesmi.De akkor a finomságokat sem enné.Ilyen időszak van ezek szerint, de én már majd hülyét kapok, mert hogy biztos vmi baja van azért nem eszik stb....
2012. dec. 29. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!