Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van ez az éjjeli nyöször...

Miért van ez az éjjeli nyöszörgés?

Figyelt kérdés
7hetes babánkat este 9 körül tesszük le aludni. Hajnali 3-4 között kel fel enni. De onnantól ha visszaalszik álmában hangosan nyöszörög, néha felsír és rengeteget mozgolódik. Nem hinném, hogy a hasa fáj, hiszen akkor kepesztene, rugdalózna és ordítana. De akkor mi lehet ez?
2009. aug. 25. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet, de az enyém is ezt csinálta ennyi idősen. Talán csak felszínesebben alszanak. Mellettem volt az ágya, és mindig odanéztem, olyan furcsa hangokat adott ki. Később magától elhagyta ezt a szokást.
2009. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hetes, és ugyanezt csinálja.
2009. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mi babánk is ezt csinálta kb. 3 hónapos koráig. Most már 7.5 hónapos és nagyon mélyen tud aludni.
2009. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!