Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinőtte a mózeskosarat a 3...

Kinőtte a mózeskosarat a 3 hónaposom, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Vedd ki a mózeskosarat a babakocsiból és úgy fektesd bele.
2012. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nem értem a kérdést, mire irányul. Gondolom sejtetted, hogy előbb-utóbb ki fogja nőni :) Más anyuka dicsekedne ezzel :)
2012. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen vedd ki belőle, még jó hogy kinőtte utána tegyél bele egy meleg takarót a babyt takaró és lábzsák. :)
2012. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én sem értem a kérdést.A babakocsi mózesét?Fektesd sportkocsiba bundazsákba.
2012. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A gond azzal van, hogy a sport részt nem 3 hónaposokra tervezték. Azaz pl. bekötni egyáltalán nem tudom, és nem is dönthető teljesen vízszintesre a háttámla. A fiam meg hason alvó.
2012. dec. 29. 15:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Télen a nagy zsákba hason ? Hát bocs. Nem jó ötlet de nem az én dolgom. Igen ezt nézni kellet volna de nem kell bekötni az öv az ülő babáknak való a levegő háton is el nyomja és aludni fog. :)
2012. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól,hogy 100%osan nem vízszintes baja nem lesz,simán bele lehet kötni ha már akkora,hogy a mózest is kinőtte és hason is beleteheted.Fiam is kinőtte 3 hónaposan így alá tettem egy takarót és úgy tettem be a babakocsiba és meg volt oldva a probléma.
2012. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem alszik el háton, próbáltam. Csak ordít, azt meg nem szeretném, hogy letüdőzze a hideg levegőt. Ha hasra rakom, egy perc és alszik. De nem férnek el a kezei oldalt, és hosszra is kicsi már a mózes. Ma délelőtt láttam, hogy itt a vége, egyszerűen nem fér már bele.
2012. dec. 29. 15:17
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Válassz máskor jobb babakocsit. A gyerekek már csak ilyenek,hogy nőnek majd a ruhát is kinövik.Ez nem újdonság.
2012. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyen típusú kocsi?(Márka)
2012. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!