Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinőtte a mózeskosarat a 3...

Kinőtte a mózeskosarat a 3 hónaposom, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 15:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sajnos csak 3 lehetőséged van: belepasszírozod (nem ajánlom), nem használod (használod a sport részt, bár ahhoz elvileg még kicsi), vagy veszel egy újat.

Egyébként mekkora a babád és milyen kocsi? Az én lányom lassan 5 hónapos lesz, de közelében nincs, hogy kinője a mózest.

2012. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10-es vagyok.Én is azért kérdeztem a típusát a kocsinak,mert 6,5 hónapos a kisfiam 8kg 71cm,és még mindig elfér a mózesben,a z újszülött szűkítőt most vettem ki,mert így kényelmesebben elfér a válla.
2012. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Quinny speedi a kocsi, ehhez való mózessel.

4 kiló fölött született a fiam, 60 centivel. Azóta is inkább "hosszában" nő, gyakorlatilag végig éri a mózest. Viszont - mivel hason alszik - nem férnek el a kezei oldalt. Így is szűk, sajnos.

2012. dec. 29. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!