Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altatjátok el a babátok...

Hogyan altatjátok el a babátokat esténként?

Figyelt kérdés
Minden korosztály érdekel,pár hónapostól pár évesig.
2012. dec. 29. 15:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kisfiam 5 hónapos és születése óta minden este magától alszik el eltekintve egy két kivételtől de ezek nagyon ritkák.

Este fürdés utána vacsora beteszem a kiságyba és úgy 15-20 percen belül szépen elalszik.

Nagyon nagy szerencsénk van Vele.

2012. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Amióta hazahoztam őket a kórházból, az esti fürdetés szopi- vacsora után betettem az ágyukba, betakartam, megsimogattam és ott aludtak reggelig.

A nagyobbaknak meséltem alvás előtt.

2012. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Baranka ***** válasza:
Kb. 12-13 hónapos koráig cicin aludt el. Azóta tejjel vagy kakaóval esetleg ringatva (bár ez a ritkábbik eset) alszik el. Jelenleg 18 hónapos.
2012. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésre válaszolva: a fiam 6,5 hónapos, este fürdés, evés, betesszük a kiságyába és már alszik is.
2012. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kicsit sem volt vicces,sokkal inkább lenéző, hiába teszel utána bármilyen jelet. Gondolom hallottad már a mondást: Minden vicc fele részben igaz. Gondolkozz, mielőtt vicceskedni próbálsz.
2012. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mi volt ez a "vicc"? Lemaradtam..:-)


Kérdésre válaszolva:

7 és fél hós a babám, este fürdés, szopi, és aközben elalszik, felveszem a mellkasomra, így el is mélyül az alvásban, majd kiságy..

2012. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3hetes koráig megállás nélkül sirt mindenen (nem hasfájás).3hetesen hagytuk 2x sirni,megtanult aludni.Azóta pancsi,kaja,leteszem és alszik.Néha nyöszörög vagy motyog pár percet és alszik.4.-én lesz 3 hónapos.
2012. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ne égesd már magad itt egy kérdés miatt, nem ér annyit!!
2012. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18 hónapos a fiam, és meg lehet kövezni, de minden este a mellkasomon alszik el, és utána rakom be az ágyba. Ez egy nagyon bensőséges dolog kettőnk közt, remélem még sokáig megmarad.
2012. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A nagylányomat másfél éves koráig ringattam mint a nagyfiamat is. Ebből tanulva mikor megszülettek az ikrek vacsi fürdés alvás.

Most ott járok hogy kézben nem is tudnak aludni.

2012. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!