Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kész nem birom tovább.10hós...

Kész nem birom tovább.10hós babám cicin alszik el, éjjel 100x felkel cicizni, de nem eszik csak cumizza v még azt sem csak tartja. De ebből elég. Hogy vegyem el tőle?

Figyelt kérdés

totál kiborultam...én rontottam el ezt tudom,nem kell mondanotok. de egyszerűen nem birom ezt már. éjjel 100x felkel, addig üvölt mig mellre nem teszem meg oda magam mellé, de nem eszik, csak cicizik. rettentően fárasztó, s már idegbajos vagyok tőle. nem akartam sirni hagyni,mert van egy nagytesó is (2,5éves) nem akarom h felüvöltse,de nincs más választásom már. akkor sem adom neki, inkább ne aludjon a család egy hétig...de mégis h csináljam, mit csináljak? ha enne, szopizna akkor ok,de ez a cumizás nem. vegyek tápszert s teljesen "zárjam el" a cicitől?

este szopik,éjjel folyamat rajta lóg igy eszeget is vmit, hisz a reflex jön, reggelre igy külön nincs is nagyobb szopi, meg ugyanez a cirkusz meg ebéd utáni alvásnál is...:((( segitsetek


2012. dec. 29. 22:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm hogy megosztottad a tapasztalatodat.Sajnos hasonló itt is a szitu.A férjem sokat dolgozik ezért nem akarom sírni hagyni.De nemsokára elutazik 1 hétre.És ekkorra tervezem az átállást.Szeretném ha végre végigaludná a pici az éjszakát.
2013. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
én sem hagytam ugy sirni hogy magára hagytam. végig ott voltam vele,igy nem találtam olyan drasztikusnak. persze ösztön hogy egy percet sem akarja az anya sirni hallani a gyermekét, de azt hiszem jol döntöttem hogy ebben a formában most kibirtuk ezt igy. meg se nyikkant még miota alszik most.a szopizást nem vonom meg tőle természetesen, nem adok neki tápit v ilyesmi, csak az állandó cicin lógást-alvást,nem evést szüntetjük be. sok sikert nektek is! majd ird meg hogy alakult...:)
2013. jan. 1. 23:39
 13/15 A kérdező kommentje:
ja még valami ösztönzés! ma anyuméknál voltunk napközban..ott mindig a du-i alvás is cicizős volt...na mondom most kiderül. szopizott kicsit mikor lefeküdtünk,majd elfordult, hasra vágta magát-nyünyögött...felvettem mentem vele egy kört a szobában,majd az ottani kiságyába letettem az oldalára s már szuszizott is, másfél orát nyikk nélkül:)
2013. jan. 1. 23:42
 14/15 anonim ***** válasza:
Szuper ezt olvasni! Ügyesek voltatok, csak így tovább!! :)))
2013. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
:)
2017. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!