Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogy anyósom és...

Mit csináljak hogy anyósom és a párom hagyják abba ezt a teáztatós témát?

Figyelt kérdés
Párom csak anyósom miatt mondja!nem hasfájós Hála Istennek de itassam minimum 1nap 2szer édeskömény teával mert hogy SzOMJAS!!!Kizárólag anyatejet kap.unom már.a párommal is veszekszek emiatt.én nem akarom neki adni mert tudom hogy elég neki az anyatej!szerintetek jól teszem?
2012. dec. 30. 16:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Remélem azóta megoldódott a vitatéma :-) A szoptatási tanácsadó szerint 5-6 pisis pelenka megvan akkor minden oké.Akkor nem lehet szomjas, és eleget eszik. a mi babánk nyáron született és pont a 38 fokos melegben vittük haza a tetőtérbe... És nem kellett neki semmi, max többször szopott. És ha többször szopik csak jó mert több lesz a tejed is :-) Egy apuka voltam :-))
2013. jan. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon.anyósom megállithatatlan :) de ráhagyom ugy is ugy csinálom ahogy én akarom
2013. jan. 12. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!