Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit szóltok ehhez? Nem...

Ti mit szóltok ehhez? Nem kérek le hurrogásokat csak szimplán kíváncsi vagyok a véleményetekre .

Figyelt kérdés
Egy ismerősömnek van egy egy éves lánya nőről van szó nem a férfiról,szóval gondol egyet akkor haza viszi az anyjához a kislányt hogy ő elmenjen kocsmázni,inni vagy pl múltkor halottam tőle hogy mondta az anyjának hogy ha én berúgok haza viszed a lányt hogy ott aludjon.Karácsonyt is a mamával töltötte mert az anyja ivott a kocsmába 28 éves az illető.Nekem is van 2 gyerekem de soha eszembe se jutott hogy én elmenjek kocsmába.
2012. dec. 31. 07:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Neki meg eszébe jut. Nem vagyunk egyformák. Legalább arról gondoskodik, hogy a gyerek biztonságban legyen. Ha egyebkent jol gondoskodik a gyerekről, akkor alkalmanként egy kis lazítás belefér, pláne hogy ugy tűnik, egyedülálló anyáról van szó.
2012. dec. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Mindenki más!

Gondom nincs férje, és ott ismerkedne, vagy sexelni szeretne....

Sosem tudod ki én mi zajlik le, hogy él otthon, mire van szüksége...

Ő így csinálja, te úgy!

Legalább nem viszi a gyereket is, vagy nem haggya otthon!


Én is volt hogy elmentem buliba 3 napra a barátnőmmel, a férjem maradt az 1 éves gyerekkel otthon!

Kellett hogy kimozdúljak, igyak, szórakozzak!

És kor 2 éve hogy nem voltam sehol, jól esett kiszabadúlni a hétköznapokból!

Most akkor engem is el lehet ítélni ezért, de barátnők inkább írígyeltek, hogy ezt megtehettem, ilyent a Férjem!!!

2012. dec. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

Ez olyan általánosítás, de nem ismered öket, nem tudsz részleteket.


Pl nekem is van 2 gyerekem és már iszonyatosan elmennék inni valahova ugy egy kicsit be is rugnék. nagyobbikom 2 éves így már 3 éve ittam utoljára alkholt. tavaly összel indultunk maldív szigetekre és már nagyon oda voltam, hogy koktélozni fogunk megállás nélkül, de az utazás elött 2 héttel kiderült hogy terhes vagyok megint.


Ha lenne végre egy alkalom amikor ihatok és van aki vigyázna a gyerekekre akkor én is innék végre alkoholt és lepasszolnám öket anyámnak.

2012. dec. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem nem egyedül álló anya van párja ő is elég rendszeresen iszik és ha ő elmegy akkor megy a nő is viszi a kislányt anyjához és iszik a kocsmában anyja hordja magához mosni a kislány ruháit, Meg terhesen is járt kocsmába.
2012. dec. 31. 08:03
 5/16 A kérdező kommentje:
elég jól ismerem őket nagyon sűrűn jártunk hozzájuk csak aztán ezek miatt nem igazán járunk már.
2012. dec. 31. 08:06
 6/16 anonim válasza:
Én 21 éves vagyok és egyedül nevelem a 3hónapos Kisfiamat! Nem gondolom, hogy az Anyukámnak szültem, szüleimmel lakom és rengeteget segítenek. Vigyáznak a Babámra ha el megyek pl. vásárólni meg ilyesmi. Nagyon sokat köszönhetek nekik! Őszintén szólva nagyon nehéz egy társ nélkül, az első hónap volt a legrosszabb... Szóval egyrészt megértem annyiba, hogy rossz neki egyedül... De viszont más részt úgy gondolom nem valami jó példa a Kislánynak...
2012. dec. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tudnák részleteket csak ennyit írtam le mert elég durva lenne ha leírnák mindent .
2012. dec. 31. 08:07
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Tehát nincs is kérdés, szimplán csak azt várod, hogy mindenki le hordja az illetőt a sárga földig.....
2012. dec. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem azt szeretném hogy le hordja az illetőt csak a véleménye vagyok kíváncsi csak én látom így vagy mások is vagy sok mindenkinek ez temészetes.
2012. dec. 31. 08:17
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Hahó, és azt is olvastátok, hogy a karácsonyt is a kislány a mamájával töltötte mert a saját anyja épp piált valahol? Azért ez nagyon durva. Oké, igyon néha (mértékkel) a kocsmában, én nem teszem - de ez még belefér. Olyankor a nagymama vigyáz a kicsire, jobb is így, rendben. De azért az ünnepeket tartsa már tiszteletben! Szegény kicsi mire fog így emlékezni? Ahelyett hogy azon igyekezne, hogy minél szebb karácsonya legyen a kislányának.
2012. dec. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!