Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Szerintem...

Mit szóltok ehhez? Szerintem ezt a szembefordulás miatt kapjuk. A többi meg csak rizsa. De lehet tévedek, ezért vagyok kíváncsi a véleményetekre (? )

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 27. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
2010. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Húúú,köszi hát nem semmi....Magyarország mi más is.:--((
2010. júl. 27. 14:54
 3/11 A kérdező kommentje:
:--))
2010. júl. 27. 14:56
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem is is sanszos,hogy lelki terror.Igen tudom hibáztak,de-hogy pont most és ilyen szigorú bünti:)
2010. júl. 27. 14:56
 5/11 Voltaire ***** válasza:
64%

Tehát, ha jól értem, szerinted kérdező a Gonosz Nemzetközi Tudjuk Milyen Vallású Szervezet úgy döntött, hogy megleckézteti Magyarországot, mégpedig úgy hogy...Bedönti a forintot? Ááá, nem, az túl egyértelmű lenne.... valami ravasz kell! Megvan! A Ferihegy! Majd jól megbuktatjuk őket, és akkor...izééé...kínos lesz nekik! Hahaha! Senki se merjen ellenkezni velünk!

Szóval szerinted ez így nézett ki? Nem kellene ennyire paranoidnak lenni.

2010. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Az az apróság nem zavar, hogy ez a vizsgálat régebben történt, mint hogy szeretett vezérünk kirúgta az IMF-et? Ráadásul egy korábbi vizsgálat ellenőrző megismétlése volt. A repülésbiztonság mindannyiunk érdeke, és kifejezetten elvárható, hogy megköveteljék a gondos, pontos munkát.
2010. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Most őszintén ez már eddig is elég sz@r volt Mo-n, nem tudom mi a fenén kell háborogni. A baj az, hogy ez így van. És nincs javítva a helyzet, csak a sz@ra alatt van itt minden még 100 méterre. Évek óta megy a huza vona emiatt, soha sem volt teljesítve. Nesze magyar megkaptad!

Kérdező neked üldözési mániad van, amúgy Ov is a hatalmát fitoktatja az euval és az imf-fel szemben, most megmutatja az eu hogy ő is tudja a hatalmát fitoktatni. Mi keztdük. Magyarország ennyi. De ezen kívül a legnagyobb baj, hogy tényleg ekkora gond van Ferihegyen

2010. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

A kettőnek semmi köze egymáshoz!

Viszont a derekunkat a befektetők törhetik meg,ha kivonulnak vagy nem jönnek be az országba! Akár annyira,hogy Orbán hason fog csúszni az EU és az IMF előtt.

2010. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem túl reális, egész valószínűtlen.


Egyrészt értelme se lenne így büntetni minket, ráadásul az ellenőrzés, amit elbuktunk, az egy ENSZes ellenőrzés második etapja volt, amire nem javítottak ki minden korábbi hibát, amit még az előző, jóval a tárgyalások előtti ellenőrzésnél észleltek.

A szabály meg, ami szerint a biztonsági szempontból nem "tiszta" repülőtérről jövő gépek utasait ugyanúgy kell ellenőrizni, mint az EUn kívülről jövő gépek utasait szintén egy lényegesen korábbi (április 29) határozat, ráadásul logikus is.

2010. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nincs üldözési mániám,nem így értettem.Sajnálom ha félreértettél:( Csak megfordult a fejembe az összefüggés,még egyszer sajnálom!!

Én is undorítónak tartom ami itt folyik!

Magunkat égetik,már megint ciki magyarnak lenni...

2010. júl. 27. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!