Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A termeszeti nepek hogy...

A termeszeti nepek hogy oldjak meg a pelenkazast es vajon meddig pelenkazzak a babajukat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem valószínű,hogy pelenkázzák.Sokan még meg sem mosdatják.
2009. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem is tudom, hogy hogy maradt fent az emberiseg mosdatlanul es piperecuccok nelkul ennyi idon keresztul.....

(mint pl Domestos, Protex szappan, klor, fogpaszta, pelenka, szakirodalom, mososzer, Vanish, Sholl cipo...)

Szerintetek is hihetelen?!

2009. aug. 26. 00:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az...:D
2009. aug. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Nézd,azért a cipő más tészta,nekik egészségesebb a lábuk sokkal,mert mezítláb vannak,én is ha tehetem így vagyok,ennél egészségesebb nincs.A fogpaszta helyett,nekik ott van az a rágós izé növény...nézd meg milyen gyönyörű fogaik vannak,ráadásul nem tömik a gyerekeikbe az édességet.

A többi pedig,hát egyet értek,ami engem sokkol,az az,amit a lányokkal művelnek,sokan bele is halnak.Múltkor volt egy film,Afrikai szeretők volt a címe,kicsit olyan volt mint a lányom nélkül soha.Nah én ott kaptam sokkot,amikor a terhes éppen vajúdó nőt kidobták az út szélére ,mert nem tudta megszülni a gyerekét és azt mondták átkozott és nem hagyják neki az istenek,hogy megszülje már nemtudom miért.A főszereplő csaj szedte fel,de ő is terhes volt,aki vele ment nem is segített neki,úgy tette fel egyedül a teherautóra,csoda,hogy el nem vetélt ő is,végül a nő is és a gyereke is meghalt:SAztán amikor a kislánynak kivágták a csiklóját és összevartk a hüvelyét...szegény nő nem is értette mi történik,szóval igen,nemtudni,hogyan élték túl.Talán a nagy szaporulatnak köszönhető ez,de azért nagyon sokan meghalnak,2/3-a a megszületetteknek:S

De nekik ez a természetes,nem szabad érte őket bántani,sem civilizálni őket,csak segíteni,étellel,pénzzel és gyógyszerekkel.Én gondoltam már rá,hogy elmegyek misszionáriusnak vagy minek és segítek,2 dologtól félek,az első,hogy megerőszakolnak abban a hiszemben,hogy a fehér nő elveszi az aids-et,a másik,hogy fejbe lőnek a nyílt utcán:S

2009. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

szerintem ne menj sehova.

itthon van a helyed.

ok otthon vannak, szokva vannak a sajat korulmenyikkel.

ez termeszetes nekik, ne bolygassuk oket.

2009. aug. 27. 14:28
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem pelenkázzák. Olvastam erről, állítólag a gyerek arckifejezéséből látszik már újszülötten is, hogy most fog üríteni. És mivel egész nap magukra kötve hordják a gyereket, olyankor egyszerűen eltartják maguktól és a gyerek úgy pisil. Hát, én is néztem a gyerekemet, de én ugyan nem látom rajta mikor készül pisilni. Kakilni még csak-csak.

És igen, azért maradt fenn az emberiség, mert sokáig nem ismerték a védekezést (Afrikában most sem ismerik.) vagy vallási okokból nem használják. Egy nő szül 10 gyereket, abból 1-2 megmarad, na, nekik már az is épp elég, mert etetni sem tudják őket.

2009. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezték az anyát, hogy honnan tudja, mikor fog pisilni a hátán hordott gyermeke? Elképedve nézett a riporterre: "Hát Maga honnan tudja, hogy pisilni fog?"

Nem különítik el úgy magukat. Még anyámékat se pelenkázták ennyit, télen tettek rongyocskát, nyáron inkább hagyták, s gyorsan kimosták, ha odacsurrant. De akkor mindenki tett a szalmazsákra gumilepedőt. Ha mégis pisi érte, megszáradt. Ha elhasználódott, tömtek újat. Nem 100 e. ft-os matrac volt. Később meg? a szobában földpadló volt, a konyhában mozaik, a gyereken meg pendely.Nem kapott nadrágot, amíg nem ment egyedül wC-re.

Tavasztól őszig a totyogó kinn volt az udvaron. Ott se volt ugye semmi baj, a tyúkok is ott jártak, kutya macska, minden.

A pelenka nem a gyerek miatt kell, neki nem is jó. A drága berendezés miatt használjuk. Én le is vettem, ha tehettem, róluk.

Kínában se nagyon használják egy év felett, inkább a kivágott kis nacikat.

[link]

A fogmosáshoz naturboltban kaphatsz olyan rágnivaló ágacskát.

A Domesztos csak arra kell, hogy többallargiás gyermek több tablettát írasson fel.Amúgy fehérítésre jó.

Mennyit költünk havonta ezekre?

pelus 5000, fehérítők 500 egyéb fertőtlenítő 500 szorozd be két-három millió családdal,! Nyilván megéri a sterilitást propagálni.

Oltóanyagok csak hozzájönnek. Meg a legyengült immunrendszerű gyermekek vitaminnal és gyógyszerrel való ellátása.

Normális nő vagyok, nem ilyen elvakult. Csak én még otthon azt tanultam, hogy egy kis kosz egészségesebb, és kell agyereknek. Mint a temérdek vegyszer. A nagyszülők majdnem 100 évet éltek, a szüleim hetven fölött vígan szántanak és betonoznak. Együtt.

2009. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Utsó válaszoló nagyon aranyosan és kellemesen írtad le.

Jó fel csajszi vagy! felpontoztalak, pedig nem szokásom pontozni

2009. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
utolsó hozzászóló nagyon okos dolgokat írt!!! Saját magunkat szennyezük a nélkülözhetetlen "piperéinkkel", ezért is dobjuk fel majd a talpunkat előbb, mint a természeti népek. És én is pucér popsival altatom a 6 hónapos kisbabámat, amikor csak lehet, megszárad az a pár pelus, amit aláteszek...
2009. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is nagyon jól leírtad!!

Teljesen egyet értek veled!

+még a környezetet is károsítjuk!

Jelzem van egy 15 hónapos kislányom akit pelenkázok, és rendszeresen takarítok pl domestosal és használom a fent leírtak majd csak mindegyikét!

2009. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!