Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg a 4. hónapban a...

Tényleg a 4. hónapban a legesélyesebb a bölcsőhalál? Ti meddig használtátok a légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
5 hónapos a fiam és mostanában nagyon kattogok azon, hogy mi van ha egyszer nem vesz levegőt. Külföldön élek és itt vmi iszonyat drága, bérelni pedig nem lehet. Haza sem tudok menni venni, mert a kisfiam nem állampolgár és még nem érkeztek vissza a magyar anyakönyvi kivonatai. Rendelésnél tuti nem hozzák ki, így tengeren túlra, ebben biztos vagyok! Tehát, teljesen kivagyok, állandóan ezen kattog az agyam. 41. hétre született, makk egészségesen, mégis félek. Mit tehetnék? Felkelek párszor éjszaka hozzá magamtól, de hát nem tudok virrasztani a nap 24 órájában. Nem cigizek most ssem, terhesen sem dohányoztam, ugy hallottam ettől is lehet baj.
2013. jan. 1. 18:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%

[link]


itt nézd meg.


vagy valakivel vetess itthon, és küldesd ki.

2013. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

[link] 630korona.

[link] 400 korona postával


meg itt még van egy raklappal, válogass:

[link]



mondjuk számomra hihetetlen, hogy valaki itt ül a net előtt, és nem használja arra, amire való :( jelen esetben pl keresésre.

2013. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Mert azt sem tudom, hogy létezik ez az ebay, vszínűleg akinek van számítógépe és ezer éve ért az internethez meg miegymáshoz, az keni vágja. De amúgy köszönöm szépen! Nem szoktam netezni sem, nem sok időm van rá, direkt a kérdés miatt jöttem fel. Ha hitetlen, ha nem!
2013. jan. 1. 18:58
 14/20 anonim ***** válasza:
ok, no para, azért segítettem. csak baromi furcsa. Remélem, ezek hasznos linkek. De ha a gugliba beütöd, hogy használt légzésfigyelő (norvégül), akkor valszeg kiad ottani babás oldalakat, ahol olcsón tudsz venni.
2013. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
De használt az nem problémás? Tehát hogy ezeknek mennyi az élettartamuk? Én a google-ba néztem, nem most, mikor megszületett, ott is nagyon sok lett vna és még csak 2000-at sem tudtam vna kispórolni,nemhogy 2500-at viszont 500-at kitudok, most akcios pelust veszek, hatalmas leértékeléssel, így megmarad a rávaló. Anyuék Németországban élnek, mondtam nekik már ezerszer h nézzenek már körül, mert kispostázhatnák, de mintha a falnak beszéltem vna...
2013. jan. 1. 19:09
 16/20 anonim ***** válasza:
52%

Nem problémás. Ha az lenne, akkor bérbe sem lehetne itthon kiadni.


Anyádék elég furák...

2013. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 5 hónapos, akkor szerintem felesleges venni. Ha tényleg a 4. hónapban a legesélyesebb a bölcsőhalál, akkor azon az időszakon már túl vagytok. Én 1 éves korig használtam a kislányomnál.
2013. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
20 hónapos lesz a fiam 3-án még használjuk.
2013. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

nekem két gyerekem van és egynél sem volt. Mindkettő nagyon aktív volt és hamar forgolódni kezdtek és folyton lementek volna a figyelő padról.

Ha úgy döntesz hogy veszel, akkor azt is tanuljátok meg, hogy mit kell csinálni ha baj van.

Mert sokszor hiába van légzésfigyelő, ha a szülők nem tudják mit kell csinálni mikor megszólal!!! Ez fontos!

2013. jan. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia!én most vettem le a gyerek ágyárol 2éves de attol hogy nem tudsz legzesfigyelot venni meg nem leszel rossz anya!!!!!!
2013. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!