Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel keveritek az üveges...

Mivel keveritek az üveges kaját, ha nincs ugyanabból a fajtából több otthon?

Figyelt kérdés
Most csak az üvegesről kérdezem. Kicsim elég rossz evő. Egy üveges kaja 2 alkalomra elegendő. Mostanában néhány kanállal már többet eszik, így a másik fele pont kevés. Mit tehetek hozzá, hogy kitegyen egy (neki) egész étkezést?
2009. aug. 26. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
én például krumplit,vagy olyan gyumölcsöt amit ehet,vagy hasonló ízüt mint ami éppen az üvegben van,mert igy szokja a hazait is
2009. aug. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
édesburgonya, sima burgonya, rizs, alma, barack, gesztenye, répa, cékla... Attól függ mi van az üvegesben. Általában frissen készítem neki minden reggel, ha több sikerül akkor persze másnapra is marad. Volt már hogy sütőtököt vettem akciósan,üvegest, és ahoz csináltam almát,burgonyát, így 4adagra való lett egy üvegből. Szintén üveges volt brokkoli rizzsel és csirkehússal, abból is maradt kóstoltatás után, mikor még kevesebbet evett, tettem bele almát meg csirkehúst mert az volt itthon. A lányom nagyon szereti az édeburgonyát, bármi mehet mellé, és nagyon hamar kész van, hamarabb mint a sima burgonya.
2009. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is maradt tegnap egy kis üveges áfonyás alma, én forró vízben feloldottam 2 babakekszet, és azzal kevertem össze.
2009. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tehát mindig benne lévővel dúsítotok? Ha megmaradt a gesztenye-alma-csire kajához akkor max almát adjak? Jobban ne kutyuljam?
2009. aug. 26. 11:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Én legtöbbször almával dúsítom. Ha nincs az összetevők között, akkor is. Legyen az akár gyümölcs, akár főzelék szerintem az alma nem rontja el.
2009. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta az orvos, hogy max 3féle összetevője legyen a babakajának, így pl ha alma-sütőtök-burgonya van, akkor valamelyik összetevőt rakom hozzá,pl alma, vagy alma-burgonya, esetleg dúsíthatom gaponapéppel. ez utóbbi csak gluténmentesen javasolt nálatok, vagy keress bioboltban tönkölybúzadarát. Sok íz ne legyen egyszerre egy ételben, tehát a fent említett trióhoz nem javasolt barackot vagy céklát tenni.
2009. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Minden hülyeséget én sem akarnék! :-)

Köszönöm mindenkinek!

2009. aug. 26. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!