Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálsz, ha az egy év...

Mit csinálsz, ha az egy év körüli babád nem akar aludni? Vársz ameddig elálmosodik (na de meddig vagy leteszed és sír egy kicsit vagy hagyod ordítani vagy ringatod?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem már ugyan másfél éves, de már több mint fél éve ugyan az a taktika. Imádja a hip-hopzebráját. Ráültetem(vagy megkérem már, hogy mutassa meg hogy kell zebrázni:)), 2x 2 perc alatt úgy elfárad, hogy utána simán elalszik miközben simogatom a buksiját:)
2013. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fiam 11 hónapos. Születése óta bajok vannak az alvással. Kezdek is belefáradni. Ő soha nem aludt el dajkálva, sőt még babakocsiban se nagyon. 1 hónapos korában bevált az, hogy babahordozóban huzigáltuk a szőnyegen. Ez így bevált módszer volt 7 hónapos koráig, aztán azt mondtam hogy hordozó elfelejtve, mert így is hozzá van szokva, mi van ha pár hónap múlva kinövi és nem lesz hajlandó másképp aludni. Aztán jött a hinta. 5-10 perc lökdösés és aludt is. pár hete már a hintában sem hajlandó aludni, hanem babakocsiban. Vagy az udvaron tologálom, vagy a házban, de akkor is elalszik. Azt várom, hogy végre mikor lesz az, hogy ő maga lefekszik és egyedül elalszik. A 11 hónap alatt talán jó ha 2x volt olyan, hogy magától aludt el. Kicsit fárasztó ez így már.

és te kedves kérdező, hogyan altatod a babát?

2013. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2- es vagyok, az még hozzá tartozik a történethez, hogy születése óta, 1 kezemen megtudnám számolni, hogy hányszor aludt 1 óránál többet.
2013. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!