Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Megszóltak már...

Anyukák! Megszóltak már titeket valamiért gyerekneveléssel kapcsolatban? Adtak már kéretlenül tanácsot, és mondták hogy ezt meg ezt nem jól csinálod? Mik voltak azok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 17:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A szemembe még soha. Vagyis az anyósom a fejébe vette, hogy szerinte nem adok enni a gyereknek, ami nyilvánvalóan akkora blődség, hogy említésre sem lenne méltó. De azért mégis vicces, amikor felhívja telefonon anyukámat, hogy beszéljen velem, hogy adjak enni a kisfiamnak, mert rá nem hallgatok, és ő ezt már nem bírja nézni. (A gyerek természetesen napi ötször kap enni, jó étvágya van, és még csak nem is sovány, így el nem tudom képzelni, honnan szedi mindezt anyósom.)

Ettől függetlenül tudom, hogy az unokatesóm például biztos nincs nagy véleménnyel rólam. Ő negyvenhez közel szült, most 3 hónapos a babája, már visszament dolgozni, szilveszterkor is elment bulizni, takarítónője van, és a hetvenéves anyukája hordja neki a kaját. Nekem 27 évesen két gyerekem van, három éve vagyok itthon, ellátom a háztartást, főzök, és vasalom a férjem ingeit, számára ez a megalázkodás tetőfoka, mint ahogy már nem egyszer kifejtette. (Nem velem kapcsolatban, azt azért nem csinálja.)

Pár hónapja pedig súlyos balesetet szenvedett el a babám az én felelőtlenségem miatt, gondolom, akkor kaptam pár "jó" szót a hátam mögött, de az adott helyzetben ez tudott a legkevésbé érdekelni.

2013. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!