Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisebesedett az ujja az ujj...

Kisebesedett az ujja az ujj szopitól?

Figyelt kérdés
2 hónapos kislányom ezerrel szopizza az ujját alváskor, de ki sem veszi a szájából, úgy alszik. már piros a köröm ágya. Mit tehetek, hogy ne legyen rosszabb a helyzet?
2013. jan. 2. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Cumira szoktasd rá!


Nagy cumiellenes voltam egyébként, de inkább az, mint egy kisebesedett ujjacska :(

2013. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én lánykám ujja is sokszor sebes, és a körmei is leestek már egyszer. De ő a bal kezén szopizza a gyűrűs és a nagy ujját, és hogy ne essen ki a szájából a fogaival is tartja. Amikor nagyon csúnya betadine kenőccsel kenegetem. Amíg pelenkáztam, és volt itthon Sudocreme azzal kentem.

Igaz ő már 3 éves, megérti hogy nem teheti be a szájába. Amikor felébred sokszor kéri, h kenjem be.

2013. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!