Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos baba miért sír fel...

1 hónapos baba miért sír fel keservesen alvás közben?

Figyelt kérdés
csak pár másodpercig tart, utána alszik tovább. Vajon miért van ez? Rosszat álmodik? A foga még nem nőhet...
2013. jan. 2. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy tekergeti a kis beleit a puki - aztán kijön, és minden rendben. Ilyenkor még nem álmodnak rosszat, és a fogzás sem aktuális.
2013. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

valószínű hogy vagy pocak fájás,vagy a puki csavarja a beleit.

nálunk is van ilyen.

2013. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszat almodik. Az en babam is csinal ilyet,de valahogy annak a sirasnak mas hangja van,nem olyan elenk,mint amikor ebren sir. Keserves akkor is,de hallhatoan mas.
2013. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az én Kisfiam is sokszor csinálta, szinte percre pontosam 30 perccel az elalvás után. Mindig megfigyeltem, hogy ezelőtt a keserves felsírás előtt álmodik - mozgott a szeme, és általában nagyon mosolygott, majd jött a sírás. Én mindig azt mondtam, hogy biztos álmodja, hogy a pocakban van és boldog, azért mosolyog, majd jön a megszületés, és ezért sír annyira ... Nem tudom, hogy így van-e, de ettől a magyarázattól mindig én is sírtam egy kicsit :-)
2013. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!