Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy gyermek fel an kapatva...

Ha egy gyermek fel an kapatva hogyan lehet erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 14:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Orvosi utasitasra 5kilonal nem emelhetek tobbet. a fiam 8, ejjel nappal kezben lenne. Nincs el egyedul, irtak elottem h pihenoszek stb... aha, csak h sehol sem szeret az en babam sem, csak kezben (1 het nagyszulozes...ideutaztak 1 honapja). hasfajos idoben ejjel nappal kezben volt ,2 hosan kinotte. aztan kovetkezett egy tokeletes 1 honap, amikor elvolt magaban is, v velem akkor is ha ultem (mostmar muszaj vele allni). 1 hete kb "kikattant" a derekam,3 napig nem birtam szinte kikelni az agybol a sok egesz delutanos cipelestol, igy hat nem vettem fel es jottem vele jobbra s balra a lakasban, letettem az agyunkra, "neztuk" a tv-t, volt h hisztizett,de hiaba vtam ott,az nem volt eleg es hisztizett tovabb mivel nem cipeltem. ez ment 2 napig, de mindig elmondtam neki h anya nem bir cipelni allandoan mert anyanak nehez vagy. 2-3 nap alatt hozzaszokott, v inkabb visszaszokott arra h nincs kezben allandoan. Elvan egyedul sokat es persze azert en is felveszem ettol fuggetlenul,de legalabb mar nem egesz nap kell ot cipelni es ugyis elvan ha ulok vele a kanapen. Nem mondom h hagyjd nyuglodni (bocs az elobbi hiszti szoert,nem szo szoros ertelemben gtam), de semmi baja sem lesz ha nem azonnal szaladsz es talan annyit megtanul h legyen turelemmel, mesz nemsokara! v esetleg rakd le jatszani a jatszoszonyegre es szep lassan lepj meg,talan rajon h egyedul is lehet jatszani hiszen mennyi sok szep minden van korulotte!
2013. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hu de utálom, ha ilyen szavakat használnak egy kisbaba esetében.

Egy ennyi idős kisbabát nem lehet elkapatni, felkapatni, elkényeztetni, vagy nevezd, ahogy tetszik. Egy ilyen idős babánál az a normális, hogy szeret az öledben lenni, igényli a testközelségedet, az lenne a baj, ha nem így lenne. Ha erről módszeresen leszoktatod, azzal csak rosszat teszel neki. Szeretgesd, tartogasd, ringasd amennyit csak igényli, hidd el hamar elmúlik ez az időszak, és nem sokára már azt se akarja, hogy megpuszild, mert ciki lesz neki, akkor majd visszasírod ezt az időt :)

2013. jan. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!