Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj ha hagyom álomba...

Nem baj ha hagyom álomba sírni a babámat?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 hónapos korától sírva merül álomba. Éjjel csak ritkán kel fel, 10-13 órákat aludt egészen 6 hónapos koráig, most már 6-8 órát alszik, 7 hónapos.

A lényeg, hogy nagyon nem szeretem, hogy így alszik el, de ha ott vagyok mellette, csak jobban sír.

Olvastam több helyen is, hogy nem baj, ha így alszik el, de annyira rossz érzés.

Amúgy életvidám, mosolygós kisbaba, csak akkor sír ha álmos, meg persze olykor vannak nyűgös napjai, de alapjába nem sír sokat.

Ha lehet olyanoktól várok választ akik tapasztalták vagy tudnak rá megoldást, arra nem igazán vagyok kíváncsi, hogy milyen rossz anya vagyok, hogy hagyom sírni.. de igazából a picifiú nem ad más választást. vagy hagyom, vagy jobban sír.

Köszönöm!



2013. jan. 3. 21:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ezt most az én hozzászólásomra írtad? 19-es vagyok.
2013. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

19-es, dehogyis!! a Te hozzászólásod kapott egy felfeleujjat :) köszönöm, az hasznos volt!

a 7, 14, 16, 17-re írtam (ha nem számoltam el :D )

2013. jan. 4. 21:12
 23/25 anonim ***** válasza:

Akkor jó, mert gyorsan visszaolvastam és azt hittem, hogy az "egyeseket" magadra vetted.

Minden jót.

2013. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
szerencsére volt aki értette mit írok :) azoknak természetesen ez a mondat nem szól! :)
2013. jan. 5. 21:29
 25/25 A kérdező kommentje:

23-as, az utolsó mondatom nem neked szólt, csak írt valaki, amire "csúnyát" írtam, és szerencsére kitörölték. (köszönöm szépen!)

ennyit az offokról!!


Szóval valójában már sok mindennel próbálkoztam az altatással kapcsolatban, de minden inkább csak felkeltette a picit, és nem minden egyes este megy ez így.

de ha így megy, akkor olyan, mintha harcolna az alvás ellen.

természetesen mindig ott vagyok mellette, sose jutott még el odáig, hogy nem kapott levegőt a sírástól.

Ma találkoztam egy nővel, akinek szintén ez a gondja. Neki azt mondta egy védőnő, hogy az lehet a gond, hogy az anyukája jelenléte a játék időt, evést és egyéb aktív dolgokat hozza elő benne. nagyon sok babával előfordul. és sajnos nincs rá megfelelő megoldás, mivel minden baba más. és ez nem azt jelenti, hogy rossz az anya, mint ahogyan abban az esetben sem az anya a hibás (van kivétel), ha a kisgyerek nagyon hisztis. ezek időszakok, van aki tapasztalja van aki nem.

2013. jan. 5. 23:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!