Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 gyerekesek, nálatok, hogy...

3 gyerekesek, nálatok, hogy laknak a gyerkőcök? Külön szobájuk van vagy együtt?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék ki, hogy oldja meg! A legkisebb kivel volt az elején és most??
2013. jan. 4. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

2+1 félszobás panelban lakunk és a következőképpen alakult:

gyerekek: 1 nagylány (14) 2 kicsi fiúk(2 és 4)


A félszoba a nagylányé tehát ezzel semmi gond.

A középső szoba a fiúké, úgy terveztem, hogy születésüktől kezdve együtt lesznek, hát ember tervez... :) Nem tudtak együtt aludni. A kicsi viszont nem szeretett velünk együtt aludni egy ágyban... kapott egy utazóágyat is ami a mi ágyunk mellett van/volt. Bár zsúfolt volt így a szoba, de mindenki nyugisan aludt. A nagyfiú a gyerekszobában. (bár ő éjjelente átvándorolt közénk :D ) Nyáron kapott a nagyobbik fiam egy új heverőt, eddig körbetámláson aludt, de a rácsos kiságy is ott volt a szobában, mert pelenkázni, öltöztetni nagyon szerettem rajta. A kisrácsost szétszedtük és maradt a körbetámlás és az új heverő. A kicsit onnantól delelni oda tettem le, de éjszakára maradt az eredeti felállás, mert nem akart ott elaludni. Aztán most karácsonyra nagyobb lett a fa mint amit terveztünk, így az utazóágyat összecsuktam és így a kicsinek muszáj volt a kisheverőn aludni a gyerekszobában. Hááát alszunk is meg nem is, de jó lenne ha odaszokna...


Jó kusza lett, de érthető kicsit????? :D

2013. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4 gyerek van.A nagyobbak (4 és 3 évesek kislány kisfiú)egy szobában vannak az ikrek 18 hónaposak másik szobában ha nagyobbak lesznek a fiú külön a lányok külön, de egyenlőre nem szeretném szétszedni az ikreket mert megnyugtatják egymást.Mi megint külön szobában vagyunk apával.Plusz konyha fürdő.Egy időben velük aludtam de most már apával a mi szobánkban.
2013. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Négy és fél éves, három éves és 1,5 évesek. Egy szobában egyenlőre. Nehéz menet lesz szétválasztani őket...

Kezdetek kezdetén a legkisebb velünk aludt egy ágyban. Mindezt addig, míg nem csökkent az éjszakai ébredéseinek a száma kettőre, háromra. Azóta együtt alszanak. Nem zavarják egymást, jó alvókájuk van.

2013. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!