Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mennyi idősen...

Szerintetek mennyi idősen tudja a baba ha anya veszi a kabátját akkor elmegy otthonról?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
az enyém 15 hónapos, most kezdi jelezni felém hogy érti mit jelent, vagyis ha öltözök elkezd pápázni, odajön és megölel:) de lehet hogy előbb is tudja, csak én nem vettem észre.
2013. jan. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is 15 hónapos és már egy ideje pápázik, ha látja, hogy veszem a cipőmet és a kabátomat. Ha viszont csak a kinti papucsot és a kabátot veszem fel, akkor nem pápázik, mert tudja, hogy csak a kertbe szaladok ki. Szóval szerintem a legtöbb baba ilyen korban már tudja, még akkor is, ha nem pápázik.
2013. jan. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb 8 hónaposan már ordított, ha csak a bejárati ajtó fele mentem. Ha még cipőt is húztam, vége volt a világnak. Épp szeparációs szorongott ez idő tájt.

A másik gyerekem csak integetett, nem sírt, de ő is ilyen 8-9 hónapos kora fele.

2013. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem 9 hónapos lesz a kislányom, és tegnap elég hisztis délutánja volt. Miután evett el kellett mennem gyógyszerért, addig a mama vigyázott rá. mikor vettem a kabátomat megint elkezdett sírni felvettem megnyugtattam letettem és kiosontam. nem tudtam hogy még a hiszti "maradéka" e vagy már tudja hogy elmegyek :) köszi a válaszokat!
2013. jan. 5. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:
3.vagyok, szerintem már tudja, hogy elmész. De ha tanácsolhatok valamit, akár hisztizik, akár nem, mindenképpen köszönj el tőle, soha ne távozz titokban!!! Ha hisztizik, miközben mész el, csak gyorsan, szia lányom, szia fiam, puszi puszi és már menj is.
2013. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés köszi megfogadom a tanácsod :)
2013. jan. 6. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!