Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tud éjszaka visszaal...

Miért nem tud éjszaka visszaaludni 17 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete tart ez a dolog,és azóta kivagyok:-(

Eddig sem aludta át még az éjszakát,talán csak 1-2X,de ezzel még elvoltunk,adtam neki tejcsit hajnalban és visszaaludt,nem eröltettem hogy erről leszokjon.

De az,hogy hajnali 2 körül felébred,felsír,sírdogál,visszaalszik 5-10 percekre,párszor bemegyek hozzá,adok neki cumit,inni is adok neki,ekkor visszaalszik,de ugye nem sokáig :-( Aztán már teljesen felébred,sír nagyon,ezzel zavarja 3 éves tesóját,kiviszem,de a mi ágyunkban sem jó neli,forgolódik,nyögdécsel csukott szemmel,vagy a másik,hogy fekszik nyugisan nyitott szemmel,nézelődik :( Aztán adok neki tejcsit,hátha jó,de miután megissza,akkor sem alszik még vissza,forgolódik,nézelődik,néha felsír,és kb 2 óra félig ébrenlét után végre elalszik.

Én már teljesen kivagyok,hogy éjszaka ébrn vagyok 2-3 órán át. Egyszerűen nem tudom hogy mi lehet vele,látom rajta h visszaaludna,hogy fáradt de valamiért nem tud visszaaludni,és nem tudok rajta segíteni:(

Valakinek valami ötlet,hogy segítsek neki? Meg így nekünk is?

Bocsánat h ilyen hosszúra sikeredett,de már leírni is megkönnyebülés volt!


2013. jan. 5. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! nem a foga jön? az is szokott ilyet okozni! nem fázik nincs melege? lehet egy kis babusgatásra vágyik
2013. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia,

de sajnalom a helyzetet. En is arra gondolnek mint az elottem iro, esetleg meg azt tudom elkepzelni, hogy tul koran teszed le, es nem almos....

2013. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a nyögdécselést, forgolódást akkor csinálta az enyém, amikor a foga jött. Ő is próbált aludni, de nem bírt. Lehet, hogy nem annyira fáj, hogy ordítson, de kellemetlen érzés hosszú távon. Próbálj neki adni egy kevés fájdalomcsillapítót, meglátod, mit változtat.
2013. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én már hónapok óta azt gondoltam h jön a foga,de még mindíg csak 6 foga van,már 5 hónapja :-) Úgyhogy most lehet tényleg a foga a ludas!Sokat turkál a szájában mostanság.

Az is lehet h korán teszem le,de igyekszem a kettőt egyszerre letenni,hogy este tudjak még férjemmel kicsit nyugiban lenni.Pár próbát biztosan megér,hogy kicsivel később fektetem le a kicsit,végülis ő alszik ebéd után kb 2-3 órát és nem fárad el eléggé estig.

Azt már megoldottuk,hogy ne fázzon,ne legyen melege.

A legésszerűbb tényleg a fogzás,remélem hamarosan túl lesz rajta!

2013. jan. 5. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is már mindenre gondoltam, volt, hogy 5 órán át játszotta ugyanezt a lányom éjjel. Aztán nem bírtam, adtam neki Nurofent. AUdt, mint a bunda. Másnap nem kapott, megint jött a nem alvás. Aztán megint kapott, megint aludt. Szóval egészen biztos vagyok benne, hogy a foga.
2013. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!