Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tanítsam meg 1 éves...

Hogyan tanítsam meg 1 éves fiamat, hogy próbáljon meg egyedül enni? Nektek már eszik nagyjából egyedül?

Figyelt kérdés
Félek, hogy már nehéz lesz, csak mindig olyan lassan evett,hogy inkább én etettem, de a kanalat se fogja meg, max rágja.

2013. jan. 5. 16:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Akkor ok, köszi a sok választ, és BUÉK mindenkinek!! :-)
2013. jan. 5. 20:29
 12/15 anonim ***** válasza:
Odaadod neki a kanalt és hagyod, hogy próbálkozzon, lehetőleg olyan kajával ami rátapad a kanálra. 1 éves státuszon elvárás már hogy valamennyire egyen kanállal. Bölcsiben is mondták mikro 14 hónaposan voltunk szülőin, hogy illene már egyedül kanalaznia mert 1 évesen már szoktak tudni.
2013. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az egy éves státuszon ez követelmény lenne. Legalábbis nálunk szó sem volt róla. Sőt, épp ma néztem a kiskönyvet és a 2 éves státusznál van ilyen kérdés. Egyik korábbi válaszoló voltam.
2013. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nálunk volt ilyen kérdés, védőnő kérdezte, és beírta, hogy nem. Nem értem egyébként,hogy a védőnők, babapszichológusok miért siettetnek mindent. Ebben a babavilág műsorban is mondta ez egyik, hogy már egyen kanállal, igyon pohárból. Hát én meg örülök, ha eszik egyáltalán, mert ugye menne csak, nemhogy még erőltessem a kanalat a kezébe, így is majd fél óra, mire eszünk.
2013. jan. 10. 13:49
 15/15 A kérdező kommentje:
Vagyis, hogy legalább fél óráig eszik, azt akartam írni. :-)
2013. jan. 10. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!