Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Odáig jutottunk...

Mit tegyek? Odáig jutottunk hogy szinte semmilyen gyümölcsöt nem eszik meg a kisfiam csak esetleg néha az üvegesekből?

Figyelt kérdés
7 hónapos múlt! Eddig se szerette túlságosan a gyümölcsöket, szinte csak a barackot meg a körtét ette meg nyersen, de pár napja egyiket sem fogadja el! Nagyon rosszat teszek vele ha üveges gyümölcsöt kap? Tudom, hogy a friss lenne a legjobb, de mit csináljak ha nem fogadja el?
2009. aug. 27. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor adj neki üvegst,lehet ez csak egy korszak nála.Nálunk is vannak ilyenek,most újra eszik mindent.
2009. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak üvegeset eszünk mindenből. Szerintem finomabb és megbízhatóbb mint a nyers. Én így gondolom.
2009. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megnyugodtam! :)
2009. aug. 27. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az almával vagyok így, amíg szoktattam a gyümire megette az almát most meg (6 hós) öklendezik tőle hiába teszek hozzá bármit , babapiskótát, háztartási kekszet a védőnő mondta egy pici cukrot is tehetek mégis tegnap is annyira öklendezett tőle hogy visszahányta azt is amit azelőtt megevett. Csak az őszibarack, banán és a körte ennyit eszik gyümölcsből, és én vegyesen szoktam adni ha itthon a kertben van valamilyen gyümölcs amit ehet azt adom neki ha már elfogyott akkor veszek neki üvegest. Mindegy csak gyümölcs legyen. Szerintem.
2009. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

esetleg próbáld megpárolni az almát, egy kis édesburonyával. nekem úgy megette mert nálunk is volt ilyen korszak hogy nyersen nem kellett semmivel összekeverve.

és még csak nyolc hónapos.

minden babának vannak ilyen korszakai

üvegeset adj neki nyugodtan ha azt megeszi

2009. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!