Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 napos a babam, de meg...

Ketteske kérdése:

2 napos a babam, de meg mindig csak alszik. Nem kellene eberebbnek lennie?

Figyelt kérdés
Szopni se akar meg annyira, inkabb csak vizet iszik. Mit tegyek?
2013. jan. 5. 19:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

nem kell nekik víz,..

anyatej kell nekik,aminek az eleje vizes ha szomjas úgyis azt megissza és kész,de ilyenkor még az anyukáknak csak

előteje van még a Colostrum,abban is sok a vitamin,ezután indul be csak az anyatej igazán.

sokat tedd mellre,akkor is ha még nincs tejcsi.be fog indulni előbb utóbb nyugi,attól hogy nem akar szopni,érezze a közelséged, és előbb utóbb ráharap arra a cicire,dugd a szájába a bimbódat hadd szívja,nyalogassa érezze azt,és meglesz az.,a melledet is masszírozhatod,ezáltal is beindulhat a tej,

az alvásról annyit,hogy

5 óránál tovább ne hagyd aludni,ha nem tudnád mégis felkelteni legszebb álmából, cserélj pelenkát neki,attól felfog ébredni..

de ilyenkor még alusznak valóban egész nap.

ki kell heverniük nekik is a szülést.

az első hónapban csak esznek,alszanak,..ez ebből áll.

majd belejössz.


3 éves kislány és 6 hetes kisfiú anyukája

2013. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
Az enyém még 2 hónaposan is csak evett és aludt.:)
2013. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%
Na ne már hogy itt kérdezed meg a GYK-n amikor kórházban vagy? Kérdezd meg az ottani gyerekorvost hogy megnyugtasson minden rendben. Amúgy is folyamatosn vizsgálják őket amikor elviszik, ha gond lenne már rég tudnál róla. Semmi baja nincsen. Egyik ismerősöm babája fél éves koráig aludt szinte egész nap, nagyon nyugodt mosolygós és kiegyensúlyozott baba lett. A Tiéd is valószínűleg ilyen lesz. Örülj neki! Gratulálok amúgy, élvezd ki ezeket a szép napokat a babáddal, életed legszebb időszakát kezdted meg!
2013. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az én babám amúgy a másik véglet volt, csak azért mesélem el hogy tudd ilyen is van: nem aludt nappal semmit szinte csak sírt egész nap kb. 3 hónapos koráig 12 óra/nap volt az alvása a többit végigordította. Utána jobb lett és megtanult nappal is aludni. Na ő aztán éber volt... Ezt szeretnéd??
2013. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az én kisbabám is majd' két napig aludt és én se nagyon ébresztgettem (nekem is első babám). Aztán az lett a vége, hogy tápszert (is) kellett neki adni, mert lefogyta a születési súlyának a 10%-át. Próbáld meg valahogy rávenni a kismanót, hogy egyen egy kicsit. :)
2013. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
13: nem kellene altatni az anyukat, honnan a fenebol veszed, hogy nyugodt, kiegyensulyozott babaja lesz? Olyan csak a meseben, meg a hazudos szomszed nonek van.. 2 naposan meg minden baba ilyen.
2013. jan. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tévedés, van kiegyensúlyozott és nyugodt baba aki soha nem sír és rengeteget alszik. Számos ilyen van a családomban és az ismerőseim között is. Persze nem ez nem gyakori. De kérdezd csak meg itt hogy kinek van ilyen babája, kapásból jelentkezne 5 anyuka és nem hiszem hogy hazudni akarna erről bárki is. Konkrétan az egyik ismerősöm azért hallgatott mélységesen a többi anyuka előtt mert kínosnak érezte hogy a többiekhez képest neki mennyire könnyű a babájával...
2013. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!