Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves a babám de még mindig...

1 éves a babám de még mindig használjuk a légzésfigyelőt nem merem le venni a kiságyáról (hál istennek soha nem volt semmi baj ) nagyon féltem mindig meg nézem este többször is, hogy tudnám ezt legyőzni?

Figyelt kérdés
Más anyuka is félti a babáját vagyis úgy értem másnak is van valami rigolyája?
2009. aug. 27. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A légzésfigyelőt másfél éves korig kell használni.
2009. aug. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért ennyire ne félj! Nem lesz semmi gond, főként, hogy nem is riasztott be az elmúlt egy évben. Mi is használjuk még, de azért nem félünk nagyon, viszont megnyugtat. Nyugodtan használd, ameddig akarod. Férjem egyszer azt mondta, hogy iskolás lesz, mi még akkor is használni fogjuk. :) Ő jobban félti. 15 hós kislány anyukája.
2009. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fogod legyőzni, használd addig amig úgy gondolod! Nekünk első éjszaka (2 hetesen kaptuk a légzésfigyelőt) 3szor becsipogott...nem fogjátok elhinni...elkúszott a kiságy sarkába a babám és nem érzékelte a készülék..azóta is redszeresen van ilyen! De én akkor is fogom használni...mert engem megnyugtat!
2009. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 1 éves a fiam, de mi csak 6 hós koráig használtuk a légzésfigyelőt. Közvetlenül a mellettünk lévő szobában van, így még azt is hallom, ha kiesik a cumija. Nem kell annyira félteni, pláne ha nem volt semmi baj eddig. Inkább aludj te is nyugodtan ha megteheted!
2009. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok!
2009. aug. 27. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!