Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon miért nem hízik 5...

Vajon miért nem hízik 5 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Az első hónapot leszámítva, eddig mindíg hízott annyit, hogy azt mondta a doki, hogy oké, de 4 és 5 hónapos kora közt csak180g-ot hízott, mondta a doki, hogy mit és hogy csinaljam, azt is kiszamolta,hogy mennyi a napi adagja. Most lemertem és 2 hét alatt nem hízott semmit. Már nem tudom mit csinálják, miért nem eszik annyit amennyit kéne, és miért nem hízik vajon kicsit sem? Éjszaka alszik, már azon is gondolkodtam, hogy mondjuk éjfél felé megpróbálom csak megetetni. Néha úgy aggódom. Amúgy minden oké vele a fejlődésében, egészséges jókedvű baba.
2013. jan. 5. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
mondjuk csak picit kevés a súlygyarapodása,de simán elkezdheted a hozzátáplálást.
2013. jan. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak havonta mérd!!


Csak a súlygyarapodása stagnál, vagy nem is eszik eleget?

Éjszaka hagyd aludni szerintem.


Nem kezdett mostanában forogni, kúszni? Mert akkor bizony lemozogja a kaját :)

2013. jan. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány centi, és hány kiló?

Lehet tényleg , hogy lemozogja.

Én nem kelteném éjjel, az biztos.

És mi a tápláléka?

2013. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tapszeres, 1 hónapos kora óta kap tápot, de majdnem 5 hónapos koráig kapott anyatejet is, de nem sok volt.

3460g-mal született, 5 hónapos mérésen volt 6180g.(4 honaposAn volt 6000g). Tápszerből max 150-160ml eszik. Délelőtt kap gyumolcsot, ebédre fozeleket, a többi tápszer, mert a tejpepet nem eszi meg.

2013. jan. 6. 11:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 5 és 6 hónap között (ő 6800 g és 2800-al született) semmit, de tényleg semmit (még 10 dkg-ot) sem hízott, mondjuk nem is evett túl sokat és nem volt mitől. De engem a doki nem paráztatott, azt mondta, hogy most ennyi az igénye. Majd meglátjuk jövő hónapban. Ilyen szerintem van, egyik hónapban semmi, a másikban meg behozza.
2013. jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó súlyban van, nem kell minden babának kövérnek lennie!

Enyém 3000-el született, és félévesen volt 6200g.

67 cm.

anyatejes

és most kezdtem el bevezetni délután a különböző ételeket.

én is aggódtam, hogy vékony, de megnyugtattak, hogy minden ok.

2013. jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!!!
2013. jan. 6. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!