Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Lavínia névről?

Mit gondoltok a Lavínia névről?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 00:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
Lavina,és nem tetszik.
2013. jan. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a latrina jut róla eszembe... (árnyékszék)
2013. jan. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nagyon szép, olyan királynői :)
2013. jan. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
57%
Eloszor ugy olvastam hogy Lavina:ss Nekem sem tetszik.
2013. jan. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Regisztrátor válasza:
60%
Lavinium városából származó nő... hát nem tudom. Névadásnál azt vedd figyelembe, hogy nem te fogod viselni, mást jutalmazol vagy büntetsz vele. Ilyen ritka és érdekes hangzású neveknél szerintem szerencsés két keresztnevet adni a gyereknek, a másik legyen egy fokkal elfogadottabb, gyakoribb. Majd kamasz vagy felnőtt korában esetleg az önmegvalósítása részeként átválthat a másik nevére, mint amelyiket addig használt a család.
2013. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%
Cseszed, elsőre lavinát olvastam. És nem hiszem, hogy én leszek az utolsó, ha ezzel a névvel szúrsz ki a gyerekeddel...
2013. jan. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Sokan Lavinának fogják olvasni, és gondolom hívni is. Hasonló hangzású a Lívia, az nem tetszik? Vagy fontos a jelentése is?
2013. jan. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A páromnak és nekem fontos a Lavínia név, szinte biztos, hogy ez lesz, csak kíváncsi voltam. És ha kiköltözünk külföldre (eddig nagyon jó esély van rá), akkor már nem fogják összekeverni a lavinával. :)
2013. jan. 6. 12:12
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Milyen nyelvterületen fog élni a gyerek? Mert ha pl német, akkor az a rossz hírem van, hogy a lavina németül die Lawine... :D
2013. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a klamídia jut róla az eszembe
2013. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!