Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is így van ezzel, vagy mi...

Más is így van ezzel, vagy mi rontottunk el valamit?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hónapos koráig jó alvó volt, egyedül elaludt. Aztán egyik napról a másikra esténként másfél órába telik, míg elaltatjuk. (Van, hogy napközben is.)Láthatóan álmos, de nem hajlandó aludni. Most 10 hónapos múlt, és kezdi, hogy egyszer alszik egy nap. Tegnap 1/2 12-kor ébredt 70 perc alvás után, és fél 7-től 3/4 8-ig kellett altatni, pedig már 5 körül nagyon álmos volt.
2009. aug. 27. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én babóm ha du. 3 -kor kel fel akkor csak 21-körül fektetem. Én is harcoltm vele, de rájöttem, hogy hiába szenvedek, ha hagyom még 1-1,5 órát játszani, akkor magától jelzi, hogy mehetünk fürdeni aludni. (odamegy a lépcsőhöz, és kapaszkodik a rácsba) Este 21-től reggel 7-ig alszik, legfeljebb inni ébred fél percre. Napközben vagy 2*40-50 percet, vagy egyszer 2,5 -3 órát alszik. Nem tudok mit teni vele, de így jól vagyunk, beállt a napirend, és mindenkinek könnyű.
2009. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és 1 éves a babóm, de már 7 hós kora óta ez van.
2009. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Nálunk is jelzi, ennek ellenére nem hajlandó aludni...:(
2009. aug. 27. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!