Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tesztek ha egy éves...

Mit tesztek ha egy éves babátok nem akar aludni? Nappalról van szó.

Figyelt kérdés

Elaltatjátok mindenáron vagy hagyjátok fent lenni?

ha altatjátok ,hogyan?


2009. aug. 27. 13:21
 1/4 A kérdező kommentje:

eszméletlen hisztimanó lett,ez a fogától van?

Jön neki amúgy,de egy hete alig bírok vele,semmi se jó,nappal meg alig akar elaludni,sokszor babakocsiban altatom a levegőn,mert a kiságyban üvölt.Estével nincs gond.

2009. aug. 27. 13:22
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
kislányom 13 hónapos. most kezd nappal csak 1x aludni ebéd után. van, hogy már magától bealszik ha lefektetem a kiságyába, annyira fáradt. nem szoktam erőltetni az alvást, bár néha nagyon nyűgös tud lenni. attól is függ, hogy éjszaka hogyan aludt és a foga is mennyire kínozza.
2009. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 1 éves volt, mikor a napi 2 rövidebb alvását "lecserélte" 1 hosszabbra (ebéd után). Próbáld meg kihúzni az időt vele ebédig és utána tedd le aludni. Nekünk erre a mai napig megvannak a megszokott teendőink: együtt behúzzuk a függönyöket, stb, így nincs is hiszti.
2009. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, 14.23-as. Az lemaradt, hogy fontos az ilyen piciknek a nappali alvás, nem véletlenül van még az ovikban is csendespihenő. Persze van nekem is olyan ismerősöm aki ovis, és 1 percet nem bír aludni nappal, ennek ellenére egészséges okos fiú...szóval, nem vagyunk egyformák :)
2009. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!