Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Negy honapos babak, mi ujsag...

Negy honapos babak, mi ujsag veletek?

Figyelt kérdés
hany kg a kicsike,miket csinal,es anyucik ejszakaztok meg vagy mar alszotok egesz ejjel???koszi a valaszokat puszi
2009. aug. 27. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kisfiam 3.5 hónapos és 8.2kg és 69 cm. Az éjszakát 2 hónapos kora óta átalussza. Még nem fordul semerre de már emelgeti a kis lábát és próbálkozik nagyon...sztem már nem sok kell és meglesz:D Hason ügyesen tartja a kis fejét és végre felfedezte a kezecskéit amit ha nem nézeget akkor majszolja és cumizza. Anyatejes,de mivel éjjel nem cicizik a napokban készülök külön szobába tenni. Ti???
2009. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia!az en kisfiam holnaputan lesz negy honapos 8,5 kg,68 cm anyatejes!az ejszakat nem alussza at,ketszer kel szopni,irigyellek teged!!!forog mar hatrol hasra hasrol hatra es fol is ult mar magatol!de aztan el is dolt:))most epp itt ul ul az olemben es segit irni!puszi
2009. aug. 27. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
az én kislányom elsején lesz 4 hónapos, 7,5 kg, 69 cm. Ő már 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát, elég komolyan, mert este fél 10-től, reggel 8-fél 9-ig alszik :) ennek nagyon örülök, mert kínszenvedés volt felkelni.. nem semmi, hogy már fel is csücsült a Tied! Ezt milyen pózból tette? Az enyém hátról tud hasra fordulni, de vissza már nem megy. A csücsüléstől meg szerintem még messze vagyunk :)
2009. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a folules ugy tortent hogy elkapta a rovidnadragjat es folhuzta magat annal fogva!!egy kis vasgyuro,egesz nap mozog,szinte allandoan fol akar ulni,van hogy sikerul van hogy nem...:))egesz nap nem aludt,de most mar bedobta a szunyat!!!szio koszike a valaszokat
2009. aug. 27. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!