Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás kérdés: Előbb...

Hozzátáplálás kérdés: Előbb adjátok a gyümit/pépet/főzeléket, aztán a tápszert/anyatejet?

Figyelt kérdés
Érdekelni, ki milyen sorrendben csinálja és miért, mert a környezetemben erre is, arra is van példa :)Köszi :)
2013. jan. 7. 17:43
 1/4 Jégtánc ***** válasza:
Attól függ.Ha ismertetni akarod vele az ízeket akkor anyatej/tápszer után.Majd ha ki is szeretnéd váltani az étkezést ,akkor anyatej/tápszer előtt
2013. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a gyümölcsöt tápszeres étkezéstől függetlenül, két étkezés között adom, a zöldséget pedig tápszer előtt, akkor is ha csak kóstoltatom. Utána Ő dönti el, hogy mennyi tápszert kér még. Ma pl. 110 gr sütőtök után már nem kért tápszert.
2013. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást. Mindig előbb kapta a gyümölcsöt, zöldséget, utána az anyatejet amennyit kért. Ha cicit kapott addig evett ameddig jól nem lakott, el sem eresztette és általában el is aludt. Úgyhogy fordítva nem működött volna. Mikor már kiváltottunk egy étkezést, sokáig cicizett még kaja után, hogy a igyon is.
2013. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha _hozzátáplálni_/kóstoltatni szeretnéd, akkor utána, ha _elválasztani_/étkezést kiváltani, akkor előtte.

Én mindent napközben adtam, szoptatástól függetlenül, mert "csak" az ismerkedés volt a cél.

2013. jan. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!