Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tudok nyugodt...

Miért nem tudok nyugodt lenni, ha a párom egyedül viszi sétálni a babánkat?

Figyelt kérdés
3 hós és tudom,hogy biztonságban van,de félek,hogyha sír,akkor nem tudja megnyugtatni,vagy nem takarja be rendesen,vagy bármi...
2013. jan. 8. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ne butáskodj már, nem a szomszéd gyerekre bízod a babátokat, hanem a saját apjára, aki ugyanúgy együtt él vele, mint te. Rendben van, hogy minden "friss" anyuka úgy érzi, hogy ha a gyereket rábízza valakire, az tutira béna lesz, mert rajtad kívül senki nem tudja igazán mi a jó neki. De ha ezt erősíted magadban és a párodban, néhány hónap múlva itt fogsz panaszkodni, hogy egyedül kínlódsz a gyerekkel, mert az apja nem találja el a száját a cumisüveggel.:)) Ne aggódj, meg fogja oldani ha sír séta közben, és megfagyni sem fog a gyerek...
2013. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez normális :)
2013. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy butaság,mert nála megbízhatóbb embert nem ismerek,de mégis ez lapul bennem. Itthon is foglalkozik vele,akkor nem aggódom,mert tudom,hogy itt van közel hozzám... Nem is jó így érezni,de na.. :(
2013. jan. 8. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:
hmm...pontosan tudom mit érzel,én is nagyon kötődöm a babámhoz,mikor még 3 hós volt akkor is "irigy" voltam ha más fogta :)idővel ez majd kicsit enyhül,ne aggódj rajta.esetleg próbáld meg hogy mész vele,de hagyod hogy mindent ő csináljon,ha épp sír a pici,vagy ilyesmi..
2013. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Golan Trevize ***** válasza:
54%
Vagy nem bízol a párodban vagy a te büszkeségedet bántja, hogy esetleg más is lehet olyan jó szülő, mint te.
2013. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Totál megértelek! Mi kislányunk 2 hónapos, de én is így vagyok ezzel. Igaz, eddig mindig együtt mentünk sétálni, de ha elképzelem, hogy csak párom vinni el a babánkat, akkor tuti ugyanezeken aggódnék. Imádom, bízom benne, iszonyat jól bánik a babánkkal stb, de valahogy egy APA - legalábbis Ő - egy picit könnyelműbb, mint egy ANYA. Ő nem nézne mindig be a kocsiba, hogy nem csúszott-e el a sapka a kis füléről, vagy jól be van-e takarva stb. Mert én ilyen vagyok.

Szerintem ez idővel enyhülni fog, de addig is én úgy vélem, hogy ez egy teljesen normális reakció!

2013. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez természetes!

Én már azt hittem mindig irígy leszek. legszivesebben a férjemen kivül senkinek nem adtam volna oda. Mostmár 9 hónapos a babám és szépen lassan elmult. Nyugi javulni fog nálad is!

2013. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,épp ez az! Az ilyen apró dolgok,hogy hogy áll a sapka,hogy hogy van rajta a takaró,kiskeze hideg-e,stb,ő nem ilyen aprólékos,mint én. Nem bántja a büszkeségem,fejet tudok hajtani bárki előtt,aki jobban csinálja nálam. De szerintem egy gyereknek az anyja tudja a legjobban,hogy mi a jó. A férfiak is ügyesek,szó se róla,de nem olyan körültekintően bánnak a babával (vagyis most az én páromról beszélek),mint egy anya. Remélem el fog múlni,mert jelenleg pocsék a helyzet. Kösz a válaszokat! (nem pontoztam senkit se fel,se le)
2013. jan. 8. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!