Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar aludni?

JackMolly kérdése:

Miért nem akar aludni?

Figyelt kérdés
A fiam 4 hós és már szinte az első pár héttől nem akar egyedül elaludni.Amint kezd álmosodni egyre nyűgösebb és már csak kézben marad el,de nem lehet vele megállni sem, folyamatosan sétálni kell vele.A kezemben el szokott aludni időnként,de ha lerakom akkor egyből felkel és sír.Hason tudom csak elaltatni,de akkor is csak sírva és nagyon nehezen.Cumit nem fogadja el,ujját sem szopja.Mitől lehet ez?Mit tudnék tenni.Próbáltam,hogy velem aludjon el egy ágyban,de úgy sem jó neki.
2013. jan. 8. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Várj kb. 15-20 percet, és csak utána tedd be a kiságyba, addigra elvileg átér a mélyalvásba.


Szobahinta? Szerintem szeretné a Kicsid (nekünk Adamo van).

2013. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyanilyen a kisfiam, talán csak az első pár hétben aludt el magától, azt hittem, mindig ilyen lesz :)

Azóta már 7 hónapos és vagy az Adamo hintában ringatom egy kicsit, hogy lenyugodjon, vagy a kezemben, és amikor már félálomban van (de még nem alszik teljesen), akkor teszem le. Ez alkalmanként kb. 10 perc.

2013. jan. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van hintánk,de azt sem szereti annyira,ha félálomban rakom le arra egyből kipattan a szeme.Azt hiszem ez még egy jódarabig így fog maradni,amíg ki nem találok neki valamit ami megfelel.Ja és hordozókendőben sem jó neki,ha már álmos.Azért köszönöm a segítséget!
2013. jan. 9. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!