Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az ülésről?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 8. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

sajnos nem túl masszív.


ha 50 alatt keresel jót, akkor szerintem ez a legjobb (ha kifutó színt választasz, akkor lehet alkudozni is! mi 40ért vettük!):

[link]

2013. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Concordok alapvetően jó ülések és jók a tesztjeik is.

Nekünk 2 Concord ülésünk volt mindkettővel maximálisan elégedett voltam. Ez pont nem volt, de gondolom minőségben nem tér el nagyon a másik kettőtől, amik egyébként az Ultimax és a Lift Protect voltak.

2013. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Concord Ultimax ülésünk volt, maximálisan elégedettek voltunk.

Mivel a gyártó,típus ugyan az, nem lehet más.

2013. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Concord ülések a felső kategóriásak, mind, a legjobbak között van!

Nekünk is Concord Ultimaxunk van, és nagyon elégedettek vagyunk vele, Biztos, hogy ha nagyobb ülésre kell majd váltanunk, akkor is Concordot fogunk venni, én nagyon megbízom benne, kiválóak a tesztjei.

Egyébként amikor mi vettük a Concord Ultimaxot, annak is elég nyomott volt az ára, meg is kérdeztük, hogy miért, és mondta az eladó csajszi (Brendon), hogy ezek kifutó darabok, amik nem isofixesek, mert a Concord már csak úgy gyártja őket. Szóval lehet ez más modelljeikre is igaz, úgyhogy nem az árából kell kiindulni, mikor leszólják... Én is áldom az eget, hogy megvettük anno, mert egy hónap múlva már nem is lehetett kapni, csak isofixel, méregdrágán...

2013. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A concord trimax 9-18kg-s ülés, csak a brendon oldalán tévesen szerepel. A leggyengébb concord ülés, csak megfelelő minősítést kapott.
2013. jan. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!