Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bolygókerekű babakocsival...

Nem bolygókerekű babakocsival hogy lehet kanyarodni?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés, de nagyon érdekel. Köszönöm, ha válaszoltok. Nekünk bolygókerekű kocsink van és ha lefixálom a kerekét akkor nem lehet vele kanyarodni, csak irtó szerencsétlenkedés árán.
2013. jan. 10. 20:44
 1/10 Jégtánc ***** válasza:
100%
A hátsó kerékre döntöd a kocsit és úgy befordítod abba az irányba amerre szeretnéd.Legalábbis én annak idején,mikor csak sima mezei babakocsim volt úgy kanyarodtam.
2013. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én ezt tartom egy kicsit esetlennek. Nem értem miért vesz bárki a mai világban nem bolygókerekűt. Persze az más kérdés, hogy ha örökli, vagy anyagi okokból kell olyat vennie. De itt már több kérdésnél olvastam, hogy megoszlanak a vélemények és van aki szerint semmi szükség bolygókerékre. Én elhiszem, hogy ki lehet bírni nélküle, de nekem egyértelműen kényelmesebb, ha nincs lefixálva.
2013. jan. 10. 20:51
 3/10 Timóca Szamóca ***** válasza:
63%
Szia nekem is az elsönél sima kocsim volt,ami irtó kényelmetlen volt a közlekedésben,most a másodiknál már bolygósat vettem....nincs ettöl jobb,soha nem fixálom,le,nem is tudom mire az rá,szeretem,hogy álló helyben is meg tudok fordulni,szóval nagyon jó.
2013. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Jégtánc ***** válasza:
Hát tényleg nem volt kényelmes:) Meg lehetett szokni.Azóta persze nekem sem volt többet olyan kocsim:)
2013. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincs vele gondom, elég ha picit megnyomom a tolókarját a kanyarodási irányba :)

Mondjuk az tény, hogy ég és föld a bolygókerekű és a fix irányíthatósága a kanyarokban!


(Ez kicsit olyan lett, mint valami autóteszt, nem? :D)

2013. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Jégtánc ***** válasza:
:))
2013. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sehogy megemeled nekünk olyan volt Bergon 2 hónap után eladtam.
2013. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nagyon rossz terepre jobb a fix kerekű, mert a kátyús járdákon a bolygókerék szeret kitörni. Kb ennyi előnye van. De én sem vennék, pedig faluban lakunk.
2013. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem van egy fix es egy bolygo kereku is,de a fixet jobban szeretem pl hoban konnyebb vele jarni,meg eleg szar a jarda nalunk es a bolygokerekuvel nehezebb.sima terepen persze konnyebb a bolygokereku.
2013. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. jan. 11. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!