Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jön az influenzajárvány, a...

Jön az influenzajárvány, a gyerek meg ül a bevásárlókocsiban. Ti lefertőtlenitek azt a részt, amit a gyerek megfog, hozzárérhet? Mivel?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én, ha valamit fertőtleníteni kell, azt antimikrob-s fertőtlenítő folyadékkal szoktam. Bevásárlókocsit is. Igaz, kicsit macerás mindenhová cipelni, mert fél literes, de megoldom... Egy 4 rétegű papírzsepi, pár pumpálás a fertőtlenítőből és kész.
2013. jan. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én eddig csak egy törlőkendővel töröltem át (jó mocskos volt minden esetben), de most már én is bevetek vmi speciálisabbat, pl. fertőtlenítő gélt.
2013. jan. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gél nekem is van, de valóban macerás, bár én csak egy fél decis flakonban cipelem.

Most jut eszembe! A Domestosnak van törlőkendője, ugye? Ha azzal takarítom le, attól nem lesz baja a gyereknek, ha megfogja amit lepucoltam, aztán a szájába veszi a kezét?

8 hónapos a lányom.

2013. jan. 11. 09:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez amúgy nem gél, hanem pumpás folyadék. Géél nekem is van, azt nem használom erre a célra. Belinkeljem neked? 1. vagyok.
2013. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, köszi!
2013. jan. 11. 09:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez lenne, amit venni szoktam. [link]
2013. jan. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kezfertotlenitot a kocsira??? Érdekes megoldás.... Akkor mar inkább Domestos kendő.....
2013. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen ezt szoktam, mert ez mindig van nálam...
2013. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam is van mindig Domestosos törlőkendő, azzal gyorsan áttörlöm és kész!
2013. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beoltattam a gyerekeimet influenza ellen. Amint hazaérünk, egyből kéz- és arcmosás. A bevásárlókocsival nem csinálok semmit, mert akár rá is tüsszentheti valaki a kórt. Utcán nem engedem, hogy a szájukhoz, arcukhoz nyúljanak.
2013. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!