Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős korban vannak el...

Milyen idős korban vannak el a babák a bevásárlókocsik "babaülés" részén?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves,de nem akar a bevásárlókocsiban megülni egyáltalán.Nem szokott a babakocsihoz,lehet az miatt,de lerakni nem tudom,mert abból csak kergetőzés van,így marad a cipelés :-)
2013. jan. 11. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindig vittem a fiamnak valami odaszerelhető játékot, azzal elvolt. És mindig a kezébe adtam amit lehetett, hogy dobja be a kocsiba. Sok ideig ő sem bírta, de egy darabig húzta:)
2013. jan. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az en kislanyom 5hos es nagyon szereti a bevasarlast.nalunk rendszerint bedobja a szunyat mert a sok nezelodestol kifarad es egyszercsak alszik.lehet hogy azert nem tudod berakni mivel nem szokott babakocsihoz sem.probald beleultetni a bevasarlokocsiba,hatha azt ugy szeretne,mivel megfoghatja a vasarolt dolgokat,talan az lekoti a figyelmet.
2013. jan. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom vmi játékkal lekötni...magát a bevásárlást nagyon szereti, csak beleülni nem szeret a kocsiba :-p kedves második,úgy érted a nagy részre próbáljam beleültetni?
2013. jan. 11. 09:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát mi úőgy vásárolunk (mondju egy spáros átlagos vásárlás) anagyom (3év) akocsi nagy részében,a kicsi 8 hós a beülős részen!Amit csaklehet odaadunk neki, kenőmájas,tömbsajt...ezek a kedvencek!


Egy tescós/metrós bevásárláshoz kendőbe megy a hátamra!A nagy meg egydarabig a kocsiban vagy a lábán...


Mi semvagyunk babakocsisok (egyáltalán) de szeret a bevásárló kocsibanlenni!

2013. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányom 8 hónaposan ült fel, azóta teszem bele a bevásárló kocsiba. Folyamatosan beszéltem hozzá mindig, elmondtam, mit veszünk, miért, mi lesz belőle. Adtam a kezébe ezt-azt. A mai napig simán elvan a kocsiban, pedig nemsokára 2 éves lesz.
2013. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9hósan ültettem bele először, azóta mindig ott ül! Nagyon élvezi és nagyon jól elvan!
2013. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, ma elmentünk vásárolni és az idő 70%-át sikerült a bev.kocsiban töltenie :-DD vittem neki játékot,aztán amit vettünk mindent neki adtam,ő meg dobálta be a kosárba :-)) köszönöm az ötleteket!
2013. jan. 11. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!