Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor egyen naponta a 6...

Hányszor egyen naponta a 6 hónaposom és milyen időközönként? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

2013. jan. 11. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
mi 5ször eszünk 3 óránként. nekünk kezdetektől így állt be.
2013. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szintén 5x, reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora. 3 óránként, ha lehet.
2013. jan. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát amikor éhes. :) Nálunk általában 2,5-4 óránként evett 6 hósan, naponta ötször, leggyakrabban úgy alakult, hogy 6kor, 9kor, 1kor, 4kor, és este 8kor.
2013. jan. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megéhezik a gyerkőc 3 óránként vagy ha letelik az idő akkor kaja van és kész? Azért kérdezem, mert mi 4 óránként eszünk nappal ez ugye 4 evésre jön ki és éjjel is eszik még. Arra gondoltam, ha nappal többet eszik, akkor nem ébredne éjjel. Nálatok nem ébred, ha jól értettem.
2013. jan. 11. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk attól függ mit eszik, mert a reggeli tápszer után már 2,5-3 óra múlva eszik, a déli főzelék után kb 4 órát bír ki, délután tejpép-gyümi után pedig megint kb 3 óra. De én sem szoktam megvárni, hogy nyűglődjön, megvannak az időpontok, kb fél órás eltérés szokott lenni maximum, attól függően, hogy mikor ébred, vagy hogy éppen úton vagyunk...

Nem ébred éjszaka...

2013. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 4evésre állt be, már lassan 2hónapja!Nekem is 6 hós a babám..9,13,17,21 óra és nem kell fel az éjjel!
2013. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!