Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is hülyeséget...

Szerintetek is hülyeséget beszél az anyósom?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy tegnap elvittem a kisfiamat levegőzni (hét hónapos) babakocsival. Jót sétáltunk, beugrottam a gyógyszertárba aztán mivelhogy aludt mint a bunda, még kinn hagytam az udvaron a kocsiban hogy ott szunyókáljon. De vagy egy fél óra múlva anyósom berakta a babakocsit az előtérbe (lépcsőház) mert hogy MEGFAGY szegény gyerek... Erre mondtam, hogy felébred ha fázik erre ő hogy nem biztos, lehet hogy szép csöndben halálra fagy... (??) Ja overál, sapka volt rajta, és egy vastag bundazsákba volt bebújtatva. +2 volt kinn :-)

2013. jan. 12. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Hát az biztos hogy hülyeség hogy megfagy....inkább azon akadt meg a szemem hogy egyedül hagytad a gyógyszertár előtt a babakocsiban egyedül??????? Remélem rosszul értelmeztem....:S
2013. jan. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondta hogy a gyógyszertár előtt hagyta...hanem ezután még kint hagyta.Hazament kint hagyta levegőzni.

Ép eszű ember nem hagy magára egy gyereket közterületen.

2013. jan. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja neem! Gyógyszertár után haza, és a kertes ház udvarán szunyókált. Úgy, hogy az ablakról pont ráláttam az arcára is hogy mikor ébred fel...
2013. jan. 12. 09:26
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Jó, bocsi csak néha anyi furcsaságot olvasni h hihetetlen!
2013. jan. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát az biztos,hogy hülyeséget mondott az anyósod! Ezek szerint neked is szeret beleszólni,belekontárkodni a dolgaidba.Én ezt ki nem állhatom! Tök hülyének nézik az embert mert hogy ők már idősebbek és azt gondolják akkor okosabbak is,közben meg... sokszor csak okoskodnak.
2013. jan. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 hónapos a kisfiam, ha elmegyünk sétálni, és ha hazaérünk alszik, nem ébresztem fel, hagyom had aludjon a babkocsiban, az udvaron. Eddig még nem fagyott meg. :) Ha rétegesen fel van öltöztetve, nem lesz semmi baja.
2013. jan. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát én se fagytam meg és egyik fiam se:) :) pedig nekem mind kettő napközbe kint alszik....jól vannak és utána nagyon boldogan ébrednek :) :)ezért szerettem a kertes házat...
2013. jan. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A hajléktalanok is fel vannak öltözve, be vannak takarva, mègis kihűlnek, és meghalnak...
2013. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó..azért van különbség abban, ha hetekig kint van az ember, mint ha fél óráig kint hagyják... Kérdező, nem lesz semmi baja, sőt, még jót is tesz neki
2013. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én kint altatom a kicsimet, amikor csak lehet, még mínuszban is volt, hogy kint aludt (természetesen jól felöltöztetve, betakarva). amennyire tudom, a bölcsiben is kint altatják őket, -4 fokig...
2013. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!