Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónaposan este 240 grammot...

4 hónaposan este 240 grammot szopik a kicsim. Ez elég neki? Vagy többet kellene ennie egy alkalomra?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 19:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom most 9 hónapos, igaz már csak reggel meg este kap tápszert, de a gyerekorvos szerint 210-220 ml az adagja. Úgyhogy szerintem egy 4 hónapos babának a 240 egyáltalán nem kevés. Ennyi idősen a doki még 150 grammot mondott.
2013. jan. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányom akkor kelt éjszaka többször és nyűgösebb is volt amikor valami fejlődési ugrása volt. pl. : megtanult forogni stb....
2013. jan. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ha a mozgasfejlodestol van akkor azt cak tulelni lehet. A fogakra pedig probalj homeopatias golyocskakat adni, fel kell oldani vizben, meg lehet kenyni is neki. Nekunk csak a Gengigel valt be, bar borsos ara van, de egy ev alatt fogyott csak el, ket harom napig kenyem az inyet es segit neki. Ez nem helyi fajdalomcsillapitot tartalmaz, hanem hialuronsavat, igy nem erzestelenit, hanem a duzzanatot csokkenti. Nincs azonnali hatasa, de hosszutavu. Ha nagyon veszes a helyzet, lehet egy nap hasznalni mas helyi erzestelenito kremet ezzel egyutt, persze a ket krem hasznalata kozott teljen el legalabb egy ora.
2013. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!