Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig volt a babatok a...

Meddig volt a babatok a babakocsiban a mozeskosarban?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Majdnem 6 hónapos koráig.
2009. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nemrég váltottunk a sportrészre, mert fel akart ülni és nézelődni. Abban is tud aludni hason, ha jó leengedem.

5 hónapos volt, mikor már nem (is fért elbenne) akart benne feküdni.

2009. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7 hónapos koráig. Kímélni akartam a gerincét az üléstől ameddig csak lehetett. A vége fele már hason feküdt benne és úgy nézelődött,nagyon imádta. Aztán már négykézlábazott benne,féltem hogy kiesik és ezért váltottunk.
2009. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sétára kb 8 hetes koráig, utána üvöltött, igy az autós hordozó részben sétáltunk. Aludni aludt még benne a nappaliban 3 hónapos koráig, amikor már elegünk lett, és lecseréltük a babakocsit egy 170 fokig dönthető sport kocsira. Most boldog a baba :)
2009. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3 hós korától nem maradt meg benne, így mivel nem akartam sportkocsiba tenni, hordozókendőztünk. Na azt szerette, de az én derekam már nem annyira. Fél éves lehetett amikor az orvos is rábólintott, hogy félig ülő helyzetben sétáltathatom az akkor még ülni nem tudó babómat napi max. 1 órát.
2009. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pont most gondolkozok én is azon, h lassan le kéne cserélni sportkocsira - a kislányunk nemrég múlt 6 hós. Mi direkt nagyobb fajta mózest választottunk (Jane) és nagyon kényelmes neki, pedig már több, mint 8 kg. Mi ezt használjuk autóban is, mert a babakocsihoz tartozó hordozót utálja. Fel tudom emelni a fejrészt, így kilát, de mégis jobban védve van naptól, széltől...

Neked mennyi idős a babád, h felmerült a kérdés?

2009. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 honapos koraig, mert utana mar nem volt neki kenyelmes, illetve nezeldoni akart seta kozben.
2009. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6,5 hónapos koráig, mert tél volt és úgy gondoltam hogy a mózeskosár melegebb.
2009. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6 hós, quinny buzz babakocsink van, 8,5 kg 72 cm a lányom és még kényelmesen elfér benne. 1 hónapot még tuti használjuk mert mászik, de még nem ül. A hordozóban nekem nagyon izzad.
2009. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 hetes,és már kezdi kinőni, de pár (2-3) hétig még el fog férni benne szerintem.
2009. szept. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!