Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félévessel milyen babás...

Félévessel milyen babás programot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Elég keveset van babás környezetben, az ismerőseinknél mindenhol sokkal idősebb gyerekek vannak.

Hova lehet eljárni babával, hogy egy kicsit ő is a "saját társaságában" legyen?


Kivéve babaúszás


2013. jan. 14. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Fél évesen még annyira nem fontos, de ha TE szeretnél kimozdulni, akkor menjetek Ringatóra, baba-mama tornára, játszóházba, Én ringatóra járok, nagyon szeretjük.
2013. jan. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Off, bocsánat, milyen ez a ringató? Mesélnél róla? köszönöm!
2013. jan. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


ringato.hu

2013. jan. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

áh, én bőven sokat kimozdulok, dolgozom itthon a baba mellett ezért heti egy napot nagyizik én meg beviszem az irodába a kész melót, szóval nekem nem olyan fontos, csak hogy vajon neki nem unalmas-e.

Sétálni eléggé utál, így azt gyorsan letudjuk, van hogy csak kétnaponta viszem nagyobb sétára, amúgy meg szellőztetek napi 4-5x, mert annyira nem sétás, hogy az előkészületek alatt a bőgéstől totál leizzad, így meg félő hogy kint megfázik...

ezért akarnék neki valami kimozdulást, mert ez nem állapot, hogy csak itthon szeret kúszni meg dumálgatni a játékaival:)

2013. jan. 15. 11:57
 5/7 A kérdező kommentje:
á, pont lesz ringató itt mifelénk, elmegyünk egyre, megnézzük
2013. jan. 16. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem egy fél évessel örülj, hogy nem kell közösségbe járni, kezdődik az influenza szezon, ki tudja, mit kapnátok el.

MOndom én, akinek a nagy ovis, a kisebbel is járok mindenfelé. (Pl. Ringatóra.)

De nekünk már minden mindegy, az ovi kész fertő.:)


Nem maradtok le semmiről, ha csak 8-9 hónaposan, tavasszal kezdtek járni, egy fél évesnek még semmi baja nem lesz, ha nem találkozik tömeggel, sok kisgyerekkel. De tavasszal azért nem árt elkezdeni szoktatni.:)

Akkor meg majd úgyis elkezdtek játszótérre, stb. járni...

2013. jan. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

totál igazatok van, főleg az influenza miatt is..

akkor ezt a mostani ringatót kihagyom, majd a márciusira esetleg elnézünk.

Marad a maratoni séta meg a babakocsiból nézelődés tavaszig, sajnos már nincs karácsonyi ponty a tescoban, mert ott tátotta ám a száját, hogy mik ezek a bazi nagy izék:)

2013. jan. 17. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!