Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet a babáknak...

Mikortól lehet a babáknak gyümölcsöt adni, mennyit, mit és hogyan kell elkezdeni szoktatni hozzá?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb 6 hós kortól (ha tápszeres, akkor kicsit előbb el lehet kezdeni). Almalével szokták kezdeni, pár kiskanálnyit, aztán fokozatosan emelni az adagot. Utána jöhet a barack, sütőtök, stb. Ha a lé már megy, akkor jöhetnek a pürék, először szintén kis mennyiséget, ha izlik neki, akkor fokozatosan lehet emelni az adagot. Egyszerre mindig csak 1 új dolgot adj neki és több napig kapja ugyanazt a fajtát, ha nincs gond akkor lehet keverni az ízeket.
2009. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egész gyümivel kezdtem,csak lereszeltem az almát,banánt.Körtét,barackot turmixoltam.1 nap pár kanállal kapott,2.nap már többet,ha nem volt semmi reakció,akkor 3.nap már amennyi jól esett neki.4.napon új gyümi.
2009. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!