Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy ihatna több folyadékot?

Hogy ihatna több folyadékot?

Figyelt kérdés

Fiamnak igen nagy székrekedései vannak.Borzalmas.Próbálok teát,vizet adni neki,pohárból,itatópohárból,cumisüvegből,már kanalazom neki,mert egyszerűen nem hajlandó inni.Mit csinálhatnék még,hogy több folyadék jusson a szervezetébe?

8hónapos.


2013. jan. 15. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit eszik?
2013. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Keveset iszik?

Inkább gyümölcsökkel, gyümölcslével próbálkozz. Nekem a fiam volt székrekedős, nála a hipp-es sárgabarack ital segített, szinte minden esetben. Ő nem ivott keveset, mégis sokszor volt szorulása.

2013. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Gyümölcsöt szereti? Mert akkor esetleg megpróbálhatnád neki a kifacsart gyümölcs levét. A gyümölcs talán lazítana is a székletén. Ha ízlik neki akkor egy ideig így, aztán elkezdhetnéd kicsit higítani, aztán szépen lassan pedig átszoktatni vízre vagy teára. Korábban sem ivott folyadékot? Egyébként sokan panaszkodnak erre, mert a szoptatás mellett nem itatták legalább vízzel és így persze, hogy nincs hozzászokva. Én mindig adtam neki vizet, annak ellenére, hogy a védőnőnek égnek állt tőle a haja, a gyerekorvost meg kifejezetten javasolta a nyári melegben, és imádja a vizet, kizárólag azt iszik, 6 hónapos.
2013. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Tisztelt kérdező, válaszolók. Második vagyok. A kérdésre válaszoltam, teljesen normálisan. Végső soron ezek is segíthetnek, persze inkább ne kelljen használni. Köszi a lepontozást. Bunkók.
2013. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Viz mellett szavazok en is. Egyszer adtam neki gyumolcslevet higitva, utana egy hetig nem itta meg a vizet, amit addig szeretett. Aztan minden nap egy korttyal tobb vizet ivott, kitartoan kinaltam naponta tobbszor es most ujra szereti. 7 hos kisfiu.
2013. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tehát,gyümölcsöket szereti,eszi,minden étkezéshez adok barackot,ez nálunk alap,mert enélkül nem is tudom mi lenne.Eddig pohárból iszogatott,de nem eleget ahhoz,hogy ne legyen székrekedése.Nem tudom miért,de neki csak a gyümölcs nem elég széklet lazitásnak.Viszont a higitott gyümölcslevet kipróbálom mindenképp.

A többieknek meg,a 8 hónapos fiam értelmesebb nálatok.

2013. jan. 15. 20:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Szilvat probaltad mar?
2013. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen próbáltam azt is.De ahhoz,hogy ne legyen probléma szilvát és barackot kellene kapnia csak:(

Már minimum 4-5 féle kaját adok neki egyszerre pürésitve.Annyira próbálom válogatni mi a jó mi nem.

A hozzátáplálással meg nem haladunk emiatt.Persze nem sürgetem,de pl.amit 7 hónaposnak lehet enni,ő azokból kb.4-5 félét kapott még csak.

2013. jan. 15. 20:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Valamiből biztos kimaradtam, de a kettes számú válaszoló jelenleg én vagyok :) A válaszokat pedig nem csak a kérdező és a válaszolók pontozhatják le, hanem az idetévedt kóbor papucsállatkák is. Csak úgy.
2013. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgy ahogy irod utolsó,azok is ide tévednek:)
2013. jan. 15. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!