Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik jobb hasfájásra az...

Melyik jobb hasfájásra az espumisan vagy az infacol?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 22:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amúgy az orvos tanácsára én az espumisant nem úgy adtam, ahogy a dobozon volt az adagolás, hanem étkezésenként 5 cseppett, így nagyon sokáig elég és így is hatott. 10-es voltam
2013. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát ez mindenkinél változó, ugyis addig próbálgatunk, amíg valamelyik be nem válik. Mi infacollal kezdtünk, de az nem volt jó, aztán babycalmoztam, az bevált, ugyhogy az espumisanig el se jutottam.
2013. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekünk az Espumisan vált be.


(amég nagyon kicsi volt, először az Infacolt próbáltam és másfél napig használt is, aztán ugyanúgy sírt tovább. Váltottam Espumisanra és annak az íze is jobban megnyugtatta és hatásosabb is volt. Azt nem mondom, hogy teljesen megszűntette, de egyértelműen enyhített rajta.

Mostmár 10 hós a baba és ha időnként szélgörcse van és adok neki Espumisant, akkor nagyon hamar teljesen elmúlik neki, ki tudja pukizni a beszorult levegőt.)

2013. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!